سونی موبایل ساعاتی پیش نسل جدید هندزفری هایِ با سیم سری STH خود را با نام STH32 معرفی کرد. این هندزفری ها از کیفیت بالایی برخوردار هستند و علاوه بر زیبایی خاصی که دارند، در 2 رنگ جدید و بسیار خاص، یکی برایِ رنگ آبی آسمانی گوشی اکسپریا XZs و دیگری برایِ رنگ صورتی گوشی اکسپریا XZ Premium با قابلیت مقاومت در برابر آب معرفی شده اند.

این هندزفری ها در واقع ادامه دهنده راه سری STH30 هستند، که از کیفیت مناسبی برخوردار بودند، اما بازه رنگ هایِ آنها بسیار محدود بود. در سری جدید علاوه بر مقاومت در برابر نفوذ آب و گرد و غبار با استاندارد IP57، رنگ هایِ خاصی به این مجموعه اضافه شده اند، که بنابر اطلاعاتی که سونی در اختیار ما گذاشته است، به یُمن عرضه 2 رنگ خاص از گوشی هایِ جدید 2017 این شرکت میباشد.

هنزفری هایِ سری STH32 علاوه بر موضوعات قید شده از کیفیت مناسبی برخوردار هستند. این هندزفری ها بازه فرکانسی 20 هرتز تا 20 کیلوهرتز را به خوبی پشتیبانی میکنند و از امپدانس 18 اُهم، کلیدهایِ کنترل کننده رویِ سیم، کلید اختصاصی فراخوانی Google Assistant و وزن بسیار کم ( حدود 15.3 گرم ) بهره میبرند.

پیش بینی میشود به زودی این هندزفری ها از طریق فروشگاه هایِ آنلاین سونی قابل سفارش باشند و تا مدتی دیگر آنها را در قفسه فروشگاهها ببینیم. بد نیست در پایان با هم نگاهی به رنگ هایِ خاص این هندزفری و هماهنگی رنگ هایِ اصلی آن با گوشی هایِ سونی داشته باشیم. با ما همراه باشید…