shutterstock_216087928.0.0

سونی اعلام کرد که سخت در حال کار کردن بر رویِ ویرایش چهارم سیستم عامل پلی استیشن 4 است، که یکی از بروزرسانی هایِ بسیار عظیم سیستمی برایِ کنسول محبوب سونی محسوب میشود و از این رو به کمک بازیکنان سراسر دنیا برایِ آزمایش و بررسی این بروزرسانی قبل از انتشار عمومی نیاز دارد.

از دو روز گذشته کاربران و گیمرهایِ سراسر دنیا که صاحب کنسول پلی استیشن 4 سونی هستند میتوانند در طرح آزمایشی ویرایش چهارم سیستم عامل این کنسول ثبت نام کنند و منتظر بمانند که شاید به عنوان یکی از اَعضایِ تیم آزمایش این ویرایش عظیم کمک حال سونی شوند و شانس این را داشته باشند که قبل از خیل عظیمی از کاربران، این نسخه را بر رویِ کنسول خود تجربه کنند.

کاربرانی که علاقه مند به ثبت نام در این طرح هستند، میتوانند به وبلاگ اختصاصی پلی استیشن سر زده و از طریق فرمی که برایِ ثبت نام در نظر گرفته شده است در این طرح شرکت کنند. البته سونی تأکید میکند که کاربران زمان زیادی برایِ ثبت نام در این طرح ندارند و از هفته هایِ ابتدایی ماه آینده میلادی که نسخه آزمایشی ویرایش چهارم در دسترس کاربران قرار میگیرد، دیگر امکان ثبت نام وجود نخواهد داشت.

سونی پیش از این برنامه مشابهی را برایِ ویرایش هایِ 3.0 و 3.50 سیستم عامل پلی استیشن 4 برگزار کرده بود، که به کاربران خاصی از سراسر دنیا امکان بررسی نسخه آینده بروزرسانی سیستمی پلی استیشن 4 را میداد. همچنین نیازی نیست کاربران نگران مشکلات احتمالی نسخه بتا باشند، چون سونی امکان بازگشت به آخرین ویرایش بروزرسانی پلی استیشن 4 ( که ویرایش 3.55 میباشد ) را برایِ کاربران فراهم کرده است و در صورت نارضایتی، کاربران میتوانند به راحتی به آخرین نسخه اصلی بازگردند.

لازم به ذکر است که در صورت ثبت نام و آغاز این طرح، در صورت انتخاب شدن کاربر به عنوان یکی از اَعضایِ گروه تست، ایمیلی به کاربر ارسال میشود که حاوی دستورالعمل نصب بروزرسانی ویرایش 4.00 سیستم عامل پلی استیشن میباشد. همچنین، اُمید میرود در آینده ای نزدیک و با انتشار نسخه بتایِ ویرایش چهارم سیستم عامل پلی استیشن، سونی اطلاعات بیشتری از جزئیات این بروزرسانی عظیم در دسترس رسانه ها قرار دهد.