144-610x314
در سال های اخیر استفاده از قلم های مختلف برروی اسمارت فون ها (و مخصوصا فبلت ها) مرسوم و رقابتی تر شده است. حال و براساس یک شایعه منتشر شده، فبلت ۶.۴ اینچی جدید سونی با کدنام Xperia L4 قرار است بجای جلو رفتن در زمان، به عقب برگشته و بجای مجهز شدن به یک قلم پیشرفته و بروز، از یک مداد معمولی برای کار با آن استفاده شود.
هنوز اطلاعات زیادی در مورد L4 در دست نیست، اما این موضوع میتواند بسیار جالب توجه باشد. S Pen برروی خانواده نوت سامسونگ دارای ویژگی های مختلف مانند حساسیت به فشار و تشخیص با فاصله می باشد، اما اینکه آیا کسی فبلتی با یک مداد معمولی می خواهد شاید موضوعی عجیب باشد.

اما مداد واقعا چه ارزشی می تواند داشته باشد؟ مداد می تواند دست خط کاربر را دقیق تر کند، حتی دقت آن می تواند به مراتب بالاتر از انگشت دست و یک قلم باشد، مخصوصا برای دست خط و طراحی های ظریف تر، پس شاید این چیزی شبیه به نمونه اولیه تبلت یا ایبوک ریدر ۱۳.۳ اینچی e-ink سونی باشد.

به هر حال، Sony Xperia L4 دارای صفحه نمایشی ۶.۴ اینچی فول اچ دی، یک چیپ ست اسنپ دراگون ۶۰۰ یا ۸۰۰ و دوربینی ۱۳ مگاپیکسلی است. احتمالا این محصول سونی در تابستان معرفی خواهد شد. نظر شما در مورد Xperia L4 سونی چیست؟

gsmarena
pcwar