اگر از گیمرهایی هستید که معمولاً بازی هایِ خود را به صورت دیجیتالی و از طریق فروشگاه پلی استیشن تهیه میکنید، خبر بسیار خوبی برایتان داریم. سونی با همکاری کمپانی Capital One و یکی از زیرمجموعه هایِ بخش پلی استیشن با نام Sony Rewards، دست به معرفی کارت اعتباری پلی استیشن زده است، که قطعاً نظر بسیاری از گیمرها را به خود جلب خواهد کرد.

سونی اشاره میکند که با همکاری زیر مجموعه جوایز خود و کمپانی نام آشنایِ Capital One نهایتاً کارت اعتباری پلی استیشن را معرفی کرده است، که کاربردهایِ بسیار زیادی دارد. سونی در ادامه میگوید کاربرانی که از فروشگاه اینترنتی پلی استیشن دست به خرید بازی هایِ خود به صورت دیجیتالی بزنند، با داشتن کارت اعتباری پلی استیشن جوایز بسیار نفیسی برنده میشوند و مزایایِ بسیار زیادی را دریافت خواهند کرد.

همچون سایر کارت هایِ اعتباری، سونی برایِ صدور این کارت ها مبلغی را از گیمرها دریافت خواهد کرد. به عنوان پیشفرض، سونی برایِ صدور این کارت مبلغ 50 دلار را در نظر گرفته است، که مبلغ بسیار خوبی برایِ صدور کارت اعتباری میباشد. با این شارژ، کاربران در بدو ورود به فروشگاه پلی استیشن میتوانند یک بازی مجانی به دلخواه خود انتخاب و از فروشگاه پلی استیشن آنرا دانلود کنند.

سونی تأکید میکند که کاربران مزایایِ بسیار زیادی از خرید با این کارت دریافت خواهند کرد. بنابر گفته هایِ یک مقام ارشد، کاربر با خرید هر بازی، 5 امتیاز در فروشگاه پلی استیشن دریافت میکنند. اما خبر خوش تر اینکه کاربران علاوه بر خرید بازی از فروشگاه پلی استیشن میتوانند با این کارت اعتباری خرید هایِ روزانه خود را انجام دهند، قبض هایِ خدماتی خود را پرداخت کنند و به این ترتیب نیز امتیاز دریافت کنند.

با جمع آوری این امتیازات سونی به کاربران تسهیلاتی اعطا میکند و در صورت کسب امتیازات خاصی، میتوانند بازی هایِ مد نظر خود را با امتیاز و به صورت رایگان خریداری کنند. سونی اذعان میکند که این کارت هایِ اعتباری فعلاً در کشور آمریکا در دسترس کاربران قرار دارند و در شارژ کردن آنها از لحاظ دلاری هیچ محدودیتی وجود ندارد، از این رو گیمرها میتوانند به راحتی کارت اعتباری پلی استیشن را شارژ کرده و خریدهایِ روزمره خود را با آن انجام دهند و امتیاز دریافت کرده و بازی رایگان از سونی بگیرند.

منبع: