اگر از علاقه مندان به هدست واقعیت مجازی سونی باشید و در نظر داشته باشید که بازی بسیار جذاب و هیجان انگیز Gran Turismo Sport را تجربه کنید، توصیه میکنیم این خبر را با دقت مطالعه کنید. سونی امروز از باندل بسیار جذاب Gran Turismo Sport اولین نسل از هدست واقعیت مجازی خود پرده برداشت، که قطعاً با استقبال بینظیر کاربران مواجه خواهد شد.

این مجموعه شامل اولین نسل از هدست واقعیت مجازی سونی که آنرا با نام Playstation VR میشناسیم، یک دیسک فیزیکی بازی Gran Turismo Sport و دیسک آپدیت شده پیش نمایش بازی هایِ هدست واقعیت مجازی سونی میباشد. بازی Gran Turismo Sport در تاریخ 17اُکتبر 2017 میلادی به صورت اختصاصی و انحصاری برایِ کنسول هایِ پلی استیشن 4 سونی منتشر شد.

سونی پیش از انتشار این بازی نسخه هایِ متعددی از بتایِ آنرا در سراسر نقاط دنیا منتشر کرد و از آخرین آماری که پیش از انتشار این بازی در دست میباشد، نسخه بتایِ این بازی حدود 1 میلیون گیمر آنلاین داشته است، که نشان از محبوبیت بالایِ بازی Gran Turismo Sport و چشم انتظار بودن کاربران برایِ این بازی انحصاری و بسیار محبوب سونی داشت.

به همین دلیل سونی برآن شد تا نسخه ای باندل شده از این بازی را به همراه نسل اول هدست واقعیت مجازی PS VR خود معرفی کند. این باندل به گفتۀ مدیر ارشد بازاریابی سونی تا پایان هفته جاری ( تا چند روز دیگر ) به قفسه فروشگاهها راه خواهد یافت. خبر خوب اینکه این نسخه به صورت فول پک باندل شده است و کاربران نیاز نیست به دنبال سایر قطعات مورد نیاز آن بروند.

این بدان معناست که این بسته شامل هدست واقعیت مجازی نسل اول PS VR، دوربین و دسته هایِ اختصاصی PS Move، دیسک بازی Gran Turismo Sport و نسخه بروزرسانی شده پیش نمایش 13 بازی انحصاری PS VR سونی میباشد. سونی برایِ این باندل قیمت 399.99 دلار را برایِ بازار ایالت متحده آمریکا در نظر گرفته است، که رقم بسیار معقولی میباشد.

منبع: