459962910

تا کنون از خبر هک شدن سونی پیکچرز و حجم بالای اطلاعات دزدیده شده از روی سرورهای این شرکت مطلع شده اید. بر اساس گزارش وبسایت Recorde ، اکنون این کمپانی در اقدامی جدید با استفاده از روش هکرها سعی در مبارزه با دانلود غیر قانونی اطلاعات دزدیده شده اش کرده است.

بر اساس گزارش منابع به دست آمده از Recorde،سونی،سرویس های میزبانی غول دنیای سرگرمی یعنی آمازون شامل Netflix،Instagram و بسیاری دیگر را با استفاده از روش DDoS هک و از دسترس خارج کرده است تا مانعی بر سر دانلود غیر قانونی فیلم ها و عکسهای دزدیده شده ای باشد که توسط این وبسایت ها به صورت غیر مجاز برای دانلود در دسترس قرار گرفته بودند.

ظاهرا سونی قصد ندارد تسلیم این گروه هکر با نام نگهبانان صلح شود .مهمترین درخواست این گروه طی تهدیدهای اخیر عدم انتشار فیلم مصاحبه توسط سونی است. اما سونی تاکنون هیچ پاسخی به این گروه نداده و در صدد یافتن نشانه هایی از پشت پرده این هک و یافتن مجرمین است.

باید دید سرنوشت درخواست هکرها  و عدم پاسخ سونی پیکچرز به آن ها چه خواهد شد؟! آیا سونی سرانجام تسلیم درخواست های این گروه میشود و یا همچنان به کار خود ادامه می دهد؟ نظر شما در این باره چیست؟