در روزگاران قدیم شما لنزهایِ فول فریم را تنها میتوانستید در دوربین هایِ حرفه ای جستجو کنید، اما به لطف تکنولوژی ساخت و ابداعات کمپانی اَصیل سونی، امروزه ما دوربین هایی جمع و جور با لنز فول فریم داریم و حتی دوربین هایِ بدون آینه را نیز کاربران میتوانند اغلب در برخی از محصولات جمع و جور سونی بیابند.

اینطور که به نظر میرسد، حالا باید منتظر یک دوربین جمع و جور و حرفه ای جدید دیگر از سونی باشیم. ساعاتی پیش سونی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی Weibo که متعلق به کشور چین میباشد، با انتشار تصویری مرموز خبر از معرفی و عرضه یک دوربین حرفه ای و جمع و جور جدید را به کاربران خود داد.

با چیزی که از تصاویر معلوم است، باید انتظار یک دوربین حرفه ای با لنز فول فریم در ابعاد دوربین هایِ کامپکت را داشته باشیم. بر اساس اطلاعات درز پیدا کرده، این دوربین باید همان RX1R III معروف باشد که در ماه آوریل از آن برایِ شما صحبت کردیم.

متأسفانه در این تیزر خبری از تاریخ معرفی دوربین مذکور به چشم نمیخورد، اما با توجه به انتشار این تصویر به نظر میرسد فاصله زیادی تا معرفی این دوربین حرفه ای و جمع و جور نداشته باشیم. اگر به دوربین هایِ جمع و جور و حرفه ای سونی علاقه دارید، حتماً خبرهایِ سایت تخصصی اکسپریا را در روزها و هفته هایِ آتی دنبال کنید، چون در صورت معرفی این دوربین، ما بلافاصله اطلاعات خود را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

منبع: