sony-xperia-xz-840x560

سونی هفته گذشته از جدیدترین پرچمدار خود و تنها همراهش، اولین کامپکت فون سری X پرده برداشت و این روزها این دو گوشی هوشمند در صدر اخبار قرار دارند و نقل محافل خبری هستند. اکسپریا XZ و اکسپریا X Compact سونی با طراحی جدید و نوآورانه خود آمده اند تا یکبار دیگر طرفداران محصولات اکسپریا را سربلند کنند.

سونی برایِ هر دویِ این گوشی هایِ هوشمند از سنسور و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری دوربین مشابهی بهره گرفته است و از این رو، اکسپریا XZ و اکسپریا X Compact را میتوانیم به زعم سونی کمرافون هایِ قدرتمند این شرکت اَصیل ژاپنی بدانیم. سونی مجموعه ای از سنسورهایِ جدید خود را در این دو گوشی هوشمند به کار گرفته است.

تا پیش از این، سنسور Exmor RS سونی تحسین همگان را برایِ عکسبرداری در نور کم به سمت خود جلب کرده بود و حالا با مجموعه سنسورهایِ 3 گانه جدید سونی، عکسبرداری در هر حالتی و در هر زمان و مکانی ساده تر از قبل شده است. حالا هم کاربران مبتدی میتوانند عکس هایِ خوبی شکار کنند و هم کاربران حرفه ای میتوانند نهایت استفاده را از امکانات حرفه ای دوربین اکسپریا ببرند.

سونی پیش از این ویدئوهایِ تبلیغاتی زیادی برایِ محصولات مختلف خود ساخته است و در ساخت ویدئوهایِ تبلیغاتی خارق العاده ید طولایی دارد. حال، ساعاتی پیش ویدئویِ تبلیغاتی جدید و جذاب سونی با تأکید بر قدرت دوربین گوشی هایِ اکسپریا XZ و اکسپریا X Compact منتشر شده است، که همچون سایر ویدئوهایِ سونی از جذابیت خاصی برخوردار است.

این ویدئو که اسم آن « شکار لحظه هایِ پر تب و تاب » میباشد، به کاربران این اطمینان را میدهد که هیچگاه از سرعت دنیایِ مدرن امروز عقب نخواهند ماند و به کمک پرچمدار جدید سونی، میتوانند در سریعترین زمان ممکن بهترین عکس هایِ ممکن را شکار کرده و دغدغه تار شدن عکس گرفته شده را نداشته باشند. از شما همراهان همیشگی دعوت میکنیم این ویدئویِ جذاب را از ویدئوسنتر سایت تخصصی اکسپریا تماشا کنید…