Images-of-Sony-Xperia-Z4-from-official-unveiling-in-Japan-sourced-from-Anzhuo.cn4
گزارش های رسیده از سرزمین آفتاب حکایت از آن دارد که سونی عزم خود را برای معرفی پرچمدار بعدی خود در هفته آینده جزم کرده است. رسانه های متعددی در آسیا خبر برگزاری کنفرانس مطبوعاتی سونی را برای معرفی پرچمدار بعدی خود نقل کرده و همگی هفته آینده را تاریخ نهایی رونمایی از نسل جدید خانواده Z میدانند.

چند روز قبل ما خبر کنفرانس مطبوعاتی سونی در هند را که قرار است روز 28 می برگزار گردد نقل کردیم. حالا نیز خبرها از برگزاری دو کنفرانس مطبوعاتی دیگر توسط سونی در هفته آینده حکایت دارند. علاوه بر کشور هند که روز 28 می میزبان سونی برای یک رویداد بزرگ است، هنگ کنگ و تایوان نیز در هفته آینده شاهد اجرای یک کنفرانس مطبوعاتی از سونی برای معرفی محصولات جدید خواهند بود.

روز 27 می سونی قصد برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در کشور تایوان را دارد و در جریان این رویداد سونی علاوه بر معرفی اکسپریا C4 و تبلت Z4 برای مردم این کشور، اکسپریا +Z3 را نیز به نمایش خواهد گذاشت.

اما یک روز پس از این رویداد سونی یک روز شلوغ را سپری خواهد کرد. علاوه بر هند سونی در روز 28 می یک رویداد بزرگ را در کشور هنگ کنگ نیز مدیریت خواهد کرد. در این رویداد نیز از معرفی اکسپریا +Z3 به عنوان پرچمدار بعدی سونی صحبت شده است. گفته میشود سونی چهار مهندس بخش توسعه خود را از ژاپن به هنگ کنگ فرستاده تا در جریان این رویداد به سخنرانی بپردازند.

Xperia-Z4-Hong-Kong-Invite

هر چند که در هیچکدام از این رویدادها صراحتا در مورد معرفی اکسپریا +Z3 حرفی زده نشده اما تمام شواهد نشان از وقوع این اتفاق دارند. با این حال باید منتظر سونی باشیم و ببینیم در این سه رویداد سونی چه سورپرایزی را برای طرفداران و علاقه مندان به خود تدارک خواهد دید.

xperiablog