خلاصه پس از کش و قوس هایِ فراوان و گمانه زنی هایِ صورت گرفته و نهایتاً انتشار یک تبلیغ از نسخه طلایی رنگ PS4 Slim، سونی تأیید کرد که این نسخه به زودی در دنیا عرضه خواهد شد. اما قسمت هیجان انگیز ماجرا اینجاست که علاوه بر نسخه طلایی، سونی یک نسخه نقره ای نیز از کنسول خود را برایِ فروش آماده خواهد کرد.

بعله، درست شنیدید! سونی قصد دارد نسخه هایِ طلایی و نقره ای کنسول PS4 Slim که به تعداد بسیار محدودی تولید شده اند را از همین هفته برایِ فروش قرار دهد. اما یک تفاوت اساسی بین این 2 نسخه وجود دارد و آن چیزی نیست جز حجم حافظه داخلی این نسخه هایِ جدید. سونی برایِ نسخه طلایی 1 ترابایت حافظه داخلی در نظر گرفته است، در حالی که نسخه نقره ای 500 گیگابایت حافظه داخلی خواهد داشت.

همانطور که پیشتر نیز اشاره شد، سونی از تاریخ 9 ژوئن 2017 میلادی ( فردا ) این کنسول ها را در دسترس علاقه مندان قرار خواهد داد و فروش تا روز 17 ژوئن ادامه خواهد یافت. قیمت نسخه طلایی مشخص شده است، اما هنوز قیمت نسخه نقره ای مشخص نیست. سونی برایِ نسخه طلایی فعلاً قیمت 250 دلاری را در نظر گرفته است، اما در آینده قیمت این نسخه 300 دلار خواهد بود.

سونی تا به امروز 4 رنگ از کنسول جمع و جور PS4 Slim خود را به جهانیان معرفی کرده است. این کنسول با رنگ مشکی سال گذشته معرفی شد و پس از چندی در سال 2017 دارایِ یک رنگ سفید شد. اَکنون نیز 2 رنگ بسیار جذاب و زیبایِ دیگر که یکی طلایی و دیگری نقره ای میباشند به این مجموعه اضافه شده اند و تعداد رنگ هایِ کنسول PS4 Slim را به عدد 4 رسانده اند.

همچنین، سونی با تشکر از کاربران خود، پیش از شروع نمایشگاه E3 2017 پیشنهادات جذاب دیگری برایِ کاربران خود نیز در نظر گرفته است. سونی قیمت تمامی رنگ هایِ کنترلر Dual Shock 4 را به 40 دلار رسانده است، همچنین بازی هایِ Nioh و Horizon Zero Dawn و MLB: The Show نیز با قیمت 40 دلار در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. قیمت نسخه مشکی هدست Gold پلی استیشن نیز به 80 دلار رسیده است.

منابع: 1 ، 2 ، 3