s4

سونی امروز با انتشار تیزری جدید ، بازار مصارف سازمانی و تجاری را مورد هدف قرار داد . در این ویدئو سونی موبایل به وضوح توضیح میدهد که چرا تبلت ها و گوشی هایِ هوشمند این شرکت برای حیطه کسب و کار حرفه ای و تجارت مناسب میباشند . در این ویدئو مصارف سازمانی و تجاری محصولات سونی من جمله دسترسی راحت به برنامه هایِ سازمانی ، دسترسی اَمن به فضایِ ذخیره سازی اَبری ، مدیریت ساده اَبزارهایِ هوشمند و کمترین ناهمگونی با سرویس هایِ تبادلات مالی به نمایش گذاشته میشود .

همچنین سونی در این تیزر یادآور میشود که بیشتر ابزارهایِ این شرکت ( یا حدأقل بعضی از آنها ) ، مقاوم در برابر نفوذ آب و گرد و غبار هستند ؛ از این رو میتوان دستگاههایِ اکسپریا را در مکان هایی که شاید برای گوشی هایِ هوشمند و تبلت ها مناسب نباشند نیز مورد استفاده حرفه ای قرار داد . همچنین نباید فراموش کنیم که عمر باتری 2 روزه آخرین پرچمدار این شرکت ، گوشی اکسپریا Z3 یک نقطه قوت برای این محصول محسوب میشود .

090414-sony-smartphone-660x369

اما این امکانات فقط به خانواده پرچمداران Z3 خلاصه نمیشود . همانطور که در ویدئو نیز مشاهده خواهید کرد ، سونی در میان رده هایِ خود نیز گوشی هایِ بسیار خوبی چون M2 Aqua دارد . علاوه بر این ، بیشتر دستگاه هایِ اکسپریا من جمله گوشی هایِ E3 ، T3 و کل خانواده Z قابلیت اتصال به وبسایت تخصصی-تجاری سونی با نام ” اکسپریا در تجارت ” را دارا میباشند .

همانطور که میدانید ، سونی در نمایشگاه MWC امسال محصولاتی را به نمایش خواهد گذاشت ، که به احتمال زیاد پرچمدار آتی این شرکت ( اکسپریا Z4 ) در میان آنها نخواهد بود . احتمالاً پرچمدار آینده سونی در یک همایش اختصاصی و در نیمه هایِ تابستان معرفی خواهد شد . بهتر است سخن کوتاه و شما را دعوت به تماشایِ این تیزر تبلیغاتی جالب کنیم :

 

iurl

تیزر سونی با موضوع بازار مصارف سازمانی و تجاری (کیفیت متوسط) 9 مگابایت

 

iurl

تیزر سونی با موضوع بازار مصارف سازمانی و تجاری (کیفیت بالا) 31 مگابایت