تنها چهار روز تا کنفرانس مطبوعاتی سونی در نمایشگاه موبایل بارسلون باقی مانده و سونی در این رویداد به طور حتم از گوشی های هوشمند جدید پرده خواهد برداشت. هفته گذشته یکی از اسمارت فون های سونی با دریافت تاییدیه FCC یک گام دیگر به مرحله معرفی نهایی نزدیک شد.

چند روز بعد از این اتفاق، حالا چهار گوشی هوشمند دیگر از سونی مرحله دریافت مجوز از کمیسیون ارتباطات فدرال موسوم به FCC را پشت سر گذاشتند. این چهار دستگاه با کدهای اختصاری PY7-84795، PY7-40069، PY7-33681 و PY7-98591 روز 22 فوریه، یعنی دیروز موفق به کسب تاییدیه FCC شده که البته اطلاعات خاصی از آن به دست نیامده است.

با کسب تاییدیه FCC برای این چهار دستگاه، تعداد کل گوشی های هوشمندِ سونی که موفق به دریافت تاییدیه مذکور شدند به عدد پنج رسید. به این معنی که سونی در حال حاضر پنج گوشی هوشمند را برای معرفی آماده کرده که البته معلوم نیست هر پنج دستگاه در کنگره جهانی موبایل معرفی شوند یا خیر.

شواهد نشان میدهد احتمال معرفی دو یا سه دستگاه در رویدادِ پیش رو بسیار زیاد است و در هفته های بعد از این رویداد نیز سونی در مراسم جداگانه ای محصولات جدیدی را نمایش خواهد داد. به هر حال به زودی همه چیز در خصوص گوشی های هوشمند سونی مشخص خواهد شد. ما برای یک رویداد جذاب هیجان زده ایم. شما چطور؟