gsmarena_001
سونی سرویس جدیدی را با نام “First Flight” یا اولین پرواز راه اندازی کرده و در آن ایده ها و اختراعات جدید را به ثبت میرساند. در واقع سرویس اولین پرواز، یک بستر نرم افزاری مناسب برای استفاده از ایده های مشتریان و به اشتراک گذاری آنهاست که سونی را در جهت توسعه هر چه بیشتر یاری میکند.

در این سرویس سونی از تجارب و ایده های مشتریان خود استفاده میکند تا یک محصول جدید را به ثمره برساند. در مقابل نیز یک کسب و کار جدید راه اندازی میشود که مشتریان میتوانند در آن فعالیت کنند.

در این سرویس شما میتوانید ایده های خود را برای تولید محصولات آینده به اشتراک بگذارید تا سونی از آنها استفاده کند. همچین سونی نیز در کنار کارآفرینان در این بخش اختراعات خود را به نمایش میگذارد و سرمایه گذاران میتوانند برای آن منابع مالی تامین کنند تا پروژه ها به اجرا در آیند.

کازو هیرای، مدیر عامل سونی در این خصوص میگوید: روی نوآوری از ابتدای تاسیس سونی در آن ریشه دوانده و هیچ چیز بهتر از این نیست که از تجربیات و ایده های کارآفرینان و مشتریان پرشور در این راه استفاده گردد. پلتفرم اولین پرواز، سرویس جدیدی است که میتواند به سرعت بخشیدن ایده ها و ابتکارات سونی کمک کند و یه عنوان یک سرچشمه بزرگ برای سونی کمک کند تا محصولات جدید با ایده های جدید و نو را معرفی کند.

استفاده از تجربیات و ایده های مشتریان در تولید محصولات مخصوصا گوشی های هوشمند نشان از آینده ای روشن برای سونی دارد. هزاران ایده، هزاران طرح نو و هزاران الگوی خلاقانه میتواند به سونی کمک کند تا محصولاتی جدید با نو آوری بالا را در آینده ای نزدیک به نمایش بگذارد. البته لازم به توضیح است که سرویس اولین پرواز فعلا برای ژاپن در دسترس است ولی امید میرود این پلفترم کاربردی در آینده ای نزدیک همه گیر شود.

Sony-First-Flight_4

Sony-First-Flight_3

Sony-First-Flight_2

sony