image_scilogo3_2
سونی موبایل از جمله شرکت هایی است که همواره سعی دارد تا به نظرات و سلایق مشتریان خود توجه کرده و مطابق با خواسته آنان دست به تولید محصولات خود بزند. سونی در همین راستا دست به راه اندازی سرویس جدیدی زده تا بدینوسیله از نظرات و تجربه کاربران خود برای تولید هر چه بهتر گوشی های هوشمند اکسپریا استفاده کند.

این سرویس به عنوان یک طرح نرم افزار مفهومی توسط سونی راه اندازی شده و در آن سعی میشود از تجربیات کاربران در توسعه رابط کاربری گوشی های اکسپریا استفاده شود. در این سرویس کاربران با عضویت در آن و تست کامل نرم افزاری، میتوانند نظرات و پیشنهادات خود را بیان کرده تا سونی از این بازخوردها برای پیشرفت رابط کاربری گوشی های خود استفاده کند.

البته این طرح در حال حاضر به صورت بتا و تنها برای کاربران کشور سوئد در دسترس است. کاربران در کشور سوئد از روز 27 ژولای تا 13 سپتامبر فرصت دارند در این طرح شرکت کرده و تجربیات خود را با سونی به اشتراک بگذارند. از تاریخ آغاز و پایان این طرح میتواند تصور کرد که سونی تصمیم دارد تا در پرچمدار بعدی خود تحولی عظیم در رابط کاربری خود ایجاد کند و در این راه سعی میکند تا از تجربیات مشتریان خود نیز استفاده کند.

این طرح تنها برای کاربران گوشی اکسپریا Z3 ( شامل اکسپریا Z3 Compact نمیشود ) حاضر در کشور سوئد میباشد. برای ورود به سرویس طرح نرم افزار مفهومی سونی میتوانید اینجا را کلیک کنید.

xperiablog