sony_srszr7_main

از آنجایی که سونی در بخش فناوری هایِ بدون سیم و صدایِ محیطی تازه کار نیست، همه انتظار معرفی نسل جدیدی از تجهیزات صوتی را توسط این کمپانی داشتند. در خلال کنفرانس اختصاصی سونی در نمایشگاه CES 2016، این غول ژاپنی جدیدترین اسپیکرهایِ خود را معرفی و به نمایش عمومی گذاشت.

اسپیکرهایِ SRS-ZR7 و SRS-ZR5 که جزو جدیدترین محصولات سونی هستند، تجربه صدایِ فراگیر را به صورت بی سیم فراهم میکنند. SRS-ZR7 دارایِ 4 قطعه اسپیکر است، در حالی که SRS-ZR5 یک اسپیکر تکی است، که قابلیت جفت شدن با اسپیکرهایِ SRS-ZR7 و ایجادِ صدایِ استریو را دارد.

SRS_XB3_2way_blk-Large.0

اسپیکر SRS-ZR7 که مجموعه ای از تجهیزات صوتی قابل حمل این مجموعه را تشکیل میدهند، از صدایِ Hi-Res به صورت کامل پشتیبانی میکند و میتواند از طریق ابزار Google Cast و یا از طریق سرویس Spotify صدایِ بسیار غنی و مثال زدنی را به کاربران هدیه دهد. همچنین اسپیکر SRS-ZR5 علاوه بر امکانات فوق، قابلیت جفت شدن از طریق بلوتوث و NFC را نیز فراهم میکند.

SRS_XB2_front_blk-Large.0

مجموعه این اسپیکرها میتوانند در یک اتاق یا چندین اتاق مختلف قرار بگیرند و از طریق نرم افزار اختصاصی Sony SongPal که در فروشگاه نرم افزاری گوگل و آیتونز برای سیستم عامل هایِ اَندروید و iOS در دسترس است به سادگی کنترل شوند. سونی برای این مجموعه اسپیکرها هنوز قیمتی در نظر نگرفته است، اما گفته میشود از نیمه هایِ سال 2016 به صورت جهانی در دسترس علاقه مندان قرار خواهند گرفت.

sony_srszr7_secondary2

همچنین، در کنار این محصولات سونی دست به معرفی Sound Bar ( اسپیکرهایِ نواری ) و ساب ووفر اختصاصی خود نیز زد. ساندبار HT-NT5 سونی دارایِ اسپیکرهایِ فوقانی بسیار قدرتمند است، که به گفته سونی صدایِ بینظیری را تولید میکند و به صورت بیسیم به ساب ووفر HT-CT790 متصل خواهد شد.

این محصولات نیز همچون اسپیکرهایِ جدید سونی میتوانند در یک اتاق یا چندین اتاق مختلف قرار بگیرند و علاوه بر جفت شدن با محصولات مذکور به وسیله کابل HDMI و پخش محتوی Full HD یا 4K، از طریق نرم افزار اختصاصی Sony SongPal که در فروشگاه نرم افزاری گوگل و آیتونز برای سیستم عامل هایِ اَندروید و iOS در دسترس است به سادگی کنترل شوند.

SRS_HG1_blk_angled_color-Large.0

در کنار این تجهیزات صوتی جدید، سونی از 2 اسپیکر قابل حمل و بسیار سبک با نام هایِ SRS-XB2 و SRS-XB3 و یک اسپیکر اختصاصی بزرگ با نام SRS-XB7 نیز پرده برداشت. دو مدل اولیه مجهز به ارتباط بی سیم از طریق بلوتوث یا NFC به همراه باتری هایِ قابل شارژ هستند، در حالی که محصول آخر یک اسپیکر بزرگ به همراه چراغ هایی اختصاصی برای راه اَندازی یک جشن خانگی است!

GTK-XB7_B_main-Large.0

سونی هنوز درباره قیمت Sound Bar و ساب ووفر اختصاصی جدید خود و همچنین اسپیکرهایِ معرفی شده اَخیر الذکر سخنی به میان نیاورده است، اما به نظر میرسد این محصولات به زودی راه خود را به بازارهایِ بزرگ جهانی خواهند گشود. در پایان شما را به تماشایِ تصاویری زیبا از محصولات صوتی جدید سونی دعوت میکنیم…

SRS_XB2_front_red-Large.0

SRS_XB2_front_right_red-Large.0

SRS_XB2_front_right_blu-Large.0

SRS_ZR5_Standard_image_blk-Large.0

SRS_ZR5_rear_top_blk-Large.0

SRS_XB3_2way_red-Large.0

SRS_XB3_front_blu-Large.0

SRS_HG1_blu_angled_color-Large.0SRS_HG1_pnk_angled_color-Large.0

SRS_HG1_red_angled_color-Large.0

SRS_HG1_yel_angled_color-Large.0

منبع: