اینطور که به نظر میرسد، سونی در نظر دارد نسل دوم هدفون نویز کنسلینگ MDR1000X خود را در مراسم IFA 2017 رونمایی کند. خبرهایی به همراه تعدادی عکس به دست ما رسیده که حاکی از آن است که سونی در مراسم پیشِ رو نسل دوم هدفون نویز کنسلینگ MDR1000X را معرفی خواهد کرد.

در دومین سال تولد هدفون حرفه ای و بسیار محبوب MDR1000X، سونی در نظر دارد نسل دوم این هدفون را معرفی کند. اینطور که از تصاویر پیداست، از لحاظ ظاهری تفاوتی میان نسل اول و دوم به چشم نمی آید، اما قطعاً سونی بهبودهایِ سخت افزاری زیادی را در نسل دوم هدفون محبوب و حرفه ای خود لحاظ کرده است.

حال این بهبود میتواند پیشرفتی قابل ملاحضه در کیفیت صدا باشد، قدمی جدید در تکنولوژی حذف نویز باشد یا تکنولوژی جدیدی که در این هدفون به کار گرفته میشود. تا پیش از این سونی به واسطه هدفون MDR1000X توانسته است جوایز بسیار زیادی را از آنِ خود کند و نظر متخصصین حیطه مذکور را به خود جلب کند.

به همین دلیل پیش بینی میشود که سونی با ارتقایِ ویژگی هایِ بارز این هدفون محبوب و مورد اعتماد که هم اَکنون ایمن ترین هدفون دنیا از لحاظ تکنولوژی حذف نویز محسوب میشود قدم به IFA 2017 بگذارد. پیش بینی میشود سونی در مراسم پنجشنبه خود در IFA 2017 از محصولات جدید صوتی و چند گوشی هوشمند رونمایی کند. سایت تخصصی اکسپریا همچون سال هایِ قبل این مراسم را به صورت کامل پوشش خواهد داد.

منبع: