9392491-15041225

به خاطر دارید که چند وقت پیش خبری منتشر کردیم که در آن اشاره شده بود سونی قصد دارد عرضه محصولات خود را در بازارهایِ خاصی با تمرکز بیشتر دنبال کند و تمرکزش را از برخی بازارها بردارد؟ یکی از این کشورها که سونی برنامه فروش محصولات آینده اش را در آن معلق اعلام کرده بود کشور هند بود.

سونی سال گذشته اعلام کرده بود که احتمالاً در آینده ای نزدیک خط تولید گوشی هایِ اکسپریا را در کشور هند نیز راه اَندازی خواهد کرد، اما حالا و پس از 1 سال سونی اعلام میکند قصدی برایِ راه اَندازی این خط تولید ندارد، چون میزان فروش گوشی هایِ اکسپریا در کشور هند بسیار کمتر از سایر نقاط دنیاست.

آقایِ Kenichiro Hibi، مدیرعامل سونی موبایل هند اذعان میکند که سونی پاسخ درستی به خواسته هند برایِ تأسیس خط تولید گوشی هایِ اکسپریا در این کشور نداده است و مشخص نیست هنوز سونی قصد انجام چنین کاری را دارد یا خیر. البته به گفته این مقام مسئول هیچوقت نباید احتمالات را نادیده گرفت و شاید در آینده ای نزدیک سونی با این موضوع موافقت کند.

این کمپانی اَصیل ژاپنی که بسیاری از محصولاتش را در کشور خانگی اَش به تولید میرساند، خط تولید گوشی هایِ هوشمند بسیار عظیمی در کشورهایِ چین و مالزی دارد، اما در کشور هند تنها یک تیم تحقیقاتی از مهندسین نرم افزاری را دارد که بر رویِ بروزرسانی هایِ مختلف فعالیت میکنند و حدود 1.500 کارمند زیر دست آنها فعالیت میکنند.

منبع: