b7d4a244-5525-4d02-8599-ab45a45d9f9c
در خبر قبلی از انتشار آپدیت اندروید 5.0 برای دو فبلت اکسپریا C3 و اکسپریا T2 Ultra با خبر شدیم. با آغاز این مرحله از به روزرسانی همه نگاه ها به سونی بود تا تاریخ دقیق انتشار آپدیت آب نبات چوبی را برای دیگر دستگاه های خانواده Z اعلام کند. این انتظار به طول نکشید و حالا سونی موبایل ضمن تایید انتشار آپدیت اندروید 5.0 برای دو فبلت اکسپریا C3 و اکسپریا T2 Ultra برنامه به روزرسانی دیگر دستگاه های سری Z را نیز اعلام کرد.

سونی در یک ماه گذشته به طور منظم هر هفته تعدادی از گوشی های اکسپریا را به نسخه اندروید 5.0 آپدیت کرد. این روند منظم تا امروز و آغاز انتشار آپدیت آب نبات چوبی برای اکسپریا C3 و اکسپریا T2 Ultra ادامه داشت تا اینکه سونی برنامه بعدی خود را برای ارائه به روزرسانی اندروید 5.0 اعلام کرد.

سونی موبایل در صفحه توییتر خود ضمن تایید انتشار آپدیت آب نبات چوبی برای فبلت های میان رده خود، از واژه “چند هفته دیگر” برای انتشار آپدیت اندروید 5.0 برای دستگاه های باقیمانده خانواده Z استفاده کرد. پیش از این سونی در هر هفته و پس از هر مرحله به روزرسانی، از واژه هفته آینده برای مرحله بعدی به روزرسانی استفاده میکرد که این بار واژه چند هفته دیگر به این معنی است که کاربران دستگاه های سری Z برای دریافت این به روزرسانی حداقل باید دو هفته دیگر صبر کنند.

Zlol

سونی موبایل ارائه خبرهای تکمیلی در این مورد را به بلاگ رسمی خود محول کرده است. ما نیز به محض دریافت هرگونه خبر جدید از انتشار آپدیت اندروید 5.0 برای دیگر دستگاه های سری Z آن را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.