Live-on-YouTube-–-by-Xperia_2_result-640x360
سونی موبایل برنامه ای جدید برای برای دوربین اکسپریا ارائه داد. دوربین اکسپریا در اندزوید 4.3 و بالاتر با افزونه های متعددی همراه بود که میتوانند ویژگی ها و قابلیت های زیادی را برای دوربین دستگاه به همراه بیاورند. تا پیش از این برنامه های متعددی با قابلیت نصب بر روی دوربین اکسپریا منتشر شده بود که حالا یک نرم افزار دیگر نیز به آنها اضافه میشود.

سونی برنامه ای جدید را با نام Live on YouTube برای کاربران اکسپریا منتشر کرد. این برنامه البته در مرحله اول فقط برای کاربران اکسپریا Z2 در دسترس قرار گرفته است.

همانطور که از اسم این برنامه مشخص است این ابزار به کاربران اجازه پخش ویدئوها به صورت زنده در یوتیوب را خواهد داد. برای نصب و اجرای این برنامه شما باید یک حساب کاربری در یوتیوب داشته باشید. این برنامه طبیعی است که در کشورهایی که یوتیوب در آنها از دسترس خارج باشد کار نخواهد کرد.

هر چند که این برنامه در حال حاضر تنها برای اکسپریا Z2 در دسترس است اما شما میتوانید با دانلود فایل نصبی از لینک زیر آن را بر روی دیگر مدل های اکسپریا نیز نصب کنید.
دانلود با لینک مستقیم


این برنامه بر روی نسخه های اندروید رسمی 4.3 و بالاتر اکسپریا قابل نصب است. لطفا در صورتی که برنامه را نصب کردید با ذکر نام گوشی خود ما را مطلع سازید.

Live-on-YouTube_1-640x360

Live-on-YouTube_2-640x360

Live-on-YouTube_3-640x360