movies-920x572px_hidpi-4f7ea80d549ef00bd692bf864508aef5-460x286
سونی برنامه ای جدید موسوم به اسمال اپ را با نام Movies Small App در دسترس کاربران خود قرار داد. این برنامه هم اکنون در آپدیت سنتر تبلت اکسپریا Z3 قابل رویت است. این برنامه همانطور که از اسم آن مشخص است افزونه ای برای برنامه Movies اکسپریا است که به عنوان یک اسمال اپ عمل میکند.

با استفاده از این برنامه کم حجم شما میتوانید ویدئو های خود را به صورت پنجره ای کوچک بر روی صفحه تماشا کنید. توجه داشته باشید برای اجرای این برنامه حتما باید برنامه Movies اکسپریا با نسخه 8 و بالاتر بر روی گوشی شما نصب باشد. برای دانلود برنامه Movies از لینک زیر استفاده کنید.

دانلود Movies

پس از نصب آخرین نسخه برنامه Movies و نیز نصب Movies Small App کافیست ویدئو مورد نظر خود را مطابق با تصاویر زیر از داخل برنامه Movies انتخاب کرده و طبق عکس با کلیک بر آیکون اسمال اپ پنجره کوچک را برای تماشای ویدئو فعال کنید.

22

11

جدیدترین نسخه از این برنامه هم اکنون در پلی استور اکسپریا قرار گرفته است. شما میتوانید این برنامه کوچک را از لینک زیر دریافت و بر روی گوشی خود نصب کنید. همانطور که در بالا نیز اشاره شد تنها پیش نیاز این برنامه نصب Movies اکسپریا است و هیچگونه دسترسی روت و … برای اجرای این برنامه نیاز نیست.