app-featured

بر کسی پوشیده نیست که شبکه پلی استیشن با داشتن نزدیک به 50 میلیون کاربر که فقط کنسول PS4 دارند و میلیون ها کاربر دیگر، یکی از بزرگترین جوامع مجازی دنیاست. حال سونی بخاطر به هم پیوستن اعضایِ این جامعه بزرگ، نرم افزار مخصوصی را با نام « PlayStation Communities » آماده کرده است، که برایِ هر دو سیستم عامل اَندروید و iOS در اختیار کاربران قرار دارد.

این نرم افزار ببیشتر به درد کسانی میخورد که آخرین نسل از کنسول کمپانی سونی، کنسول محبوب و بسیار پر فروش PS4 را دارند و تمایل دارند با دوستان خود در هر زمانی در ارتباط باشند. این نرم افزار با حساب کاربری شبکه پلی استیشن کاربران کنسول PS4 کار میکند و از طریق آن کاربران میتوانند جوامع مجازی خاصی که قبلاً در آنها عضو شده اند را دنبال کنند.

علاوه بر این، کاربران میتوانند در این جوامع عکس ارسال کنند، پست هایِ مختلفی را به اشتراک بگذارند و حتی جوامع در دسترس را مورد بررسی قرار داده و در صورت تمایل به آنها بپیوندند. همانطور که گفته شد این نرم افزار از ساعاتی دیگر در فروشگاه نرم افزاری کمپانی هایِ گوگل و اَپِل در دسترس کاربران سیستم عامل هایِ اَندروید و iOS قرار خواهد گرفت.