سونی در کنفرانس اختصاصی خود در مراسم E3 2017 صبح امروز تنها درباره بازی هایِ رایانه ای صحبت نکرد و دستاوردهایِ دیگر خود را نیز به نمایش عموم گذاشت. یکی از دستاوردهایی که سونی در این کنفرانس از آن صحبت به میان آورد، آماده کردن برنامه Playstation Video برایِ تلویزیون هایِ هوشمندش که مجهز به سیستم عامل اَندروید تی وی میباشند بود.

سونی اشاره کرد که از هم اَکنون کاربران تلویزیون هایِ هوشمند این کمپانی میتوانند با مراجعه به فروشگاه پلی استور نرم افزار اختصاصی Playstation Video را دانلود و بر رویِ تلویزیون هوشمند خود نصب کنند. این موضوع بسیار برایِ کاربران 60 میلیونی کنسول PS4 خوشحال کننده است، چون خیل عظیمی از این کاربران از تلویزیون هایِ هوشمند سونی بهره میبرند.

اما این تمام ماجرا نیست… سونی برنامه Playstation Video را برایِ گوشی هایِ هوشمند اَندرویدی نیز توسعه داده است و بدین ترتیب کاربران گوشی هایِ هوشمند اَندرویدی نیز میتوانند این برنامه را بر رویِ گوشی هوشمند خود نصب کرده و در صورتی که از گوشی اکسپریا و تلویزیون هوشمند سونی بهره ببرند، میتوانند مثلثی با کنسول پلی استیشن 4 از این سرویس ایجاد کنند.

بدین ترتیب، کاربرانی که معمولاً به تماشایِ برنامه هایِ تلویزیونی یا سریال ها از سرویس Playstation Video میپرداختند، هم اَکنون میتوانند از طریق این نرم افزار، برنامه هایِ خود را بر رویِ تلویزیون هوشمند سونی یا گوشی اَندرویدی خود نیز دنبال کنند. البته این موضوع را مد نظر داشته باشید که این سرویس با سرویس قدیمی Playstation Vue کاملاً متفاوت میباشد.

منبع: