gsmarena_001

سونی موبایل پس از گذشت چند وقت بروزرسانی جدیدی برایِ ساعت هوشمند نسل 3 خود ارائه کرد. این بروزرسانی که با شماره ساخت M1D63X ارائه شده است، نسخه سیستم عامل پوشیدنی گوگل ( اَندروید ویر ) را به 1.5.0.3269884 ارتقا میدهد.

بنابر گفته هایِ سونی، این بروزرسانی تغییر سیستمی خاصی با خود به همراه ندارد و صرفاً برایِ به ارمغان آوردن آخرین وصله هایِ اَمنیتی ماه سپتامبر سال 2016 میلادی برایِ نسل سوم ساعت هوشمند سونی ارائه شده است و از این رو نباید انتظار تغییر دیگری را داشت.

بسیاری از اَصحاب رسانه بر این باور بودند که سونی در نمایشگاه IFA 2016 در کنار محصولات جدید خود از نسل جدید ساعت هوشمندش نیز پرده برخواهد داشت، اما اینچنین نشد و سونی هم مانند کمپانی هایِ موتورولا، ال.جی و هوآوی اعلام کرد فعلاً قصد معرفی ساعت هوشمند نسل 4 خود را ندارد.

به نظر میرسد تب و تاب ساعت هایِ هوشمند بسیار فروکش کرده است و به اندازه ای که در بدو انتشار سیستم عامل اَندروید پوشیدنی گوگل کمپانی ها از این طرح استقبال کرده بودند، رمق آنچنانی برایِ ایجاد تغییرات و ارائه محصولی جدید نمانده است. البته باید این موضوع را مد نظر قرار دهیم که شاید در سال آینده میلادی اتفاقات دور از انتظاری در این حیطه رُخ دهد.