shutterstock_216087928.0.0

چند ماه پیش بود که سونی بروزرسانی 3.50 را با قابلیت ها و ویژگی هایِ متنوع برایِ کنسول محبوب خود، Playstation 4 منتشر کرد و اَکنون پس از گذشت چند مدت، بروزرسانی سیستمی 3.55 برایِ این کنسول آماده و در اختیار تمامی مناطق قرار گرفته است.

این بروزرسانی برخلاف بروزرسانی پیشین که با خود تغییرات بسیار زیادی به همراه داشت از تغییرات بسیار محدود، اما مهمی برخوردار است. سونی در قسمت تغییرات این بروزرسانی تنها به بهبود عملکرد دستگاه اشاره شده میکند؛ اما این نکته قابل ذکر است که احتمالاً مشکلات گزارش شده از سویِ کاربران نیز در این بروزرسانی برطرف شده باشد.

سونی روز به روز در حال برطرف سازی مشکلات نرم افزاری و بهبود عملکرد کنسول Playstation خود میباشد و پیش بینی میشود بروزرسانی عظیم بعدی این کنسول که احتمالاً با شماره 4.0 خواهد بود، پس از انتشار هدست واقعیت مجازی سونی ( Playstation VR ) عرضه شود.

این بروزرسانی تنها 300 مگابایت حجم دارد و همانطور که اشاره شد، هم اَکنون در دسترس کاربران تمامی مناطق قرار دارد. گفتنی است با تست هایِ به عمل آمده از این بروزرسانی توسط سایت تخصصی اکسپریا، بهبود کُلی عملکرد دستگاه به خوبی قابل مشاهده است. توصیه میکنیم اگر صاحب کنسول Playstation 4 سونی هستید، بی درنگ این بروزرسانی را دریافت و بر رویِ کنسول خود نصب کنید.

۲۰۱۶۰۶۲۱۰۴۱۳۲۱