پس از گذشت مدت زمانی کوتاه، سونی بروزرسانی جدیدی با شماره ساخت 4.73 برایِ تمامی نسخه هایِ کنسول PS4 منتشر کرده است. همچون چند نسخه اَخیر، این بروزرسانی نیز با خود ویژگی جدیدی به همراه ندارد و تنها به برطرف سازی مشکلات گزارش شده میپردازد و از این رو یک بروزرسانی جزئی محسوب میشود.

سونی در حال حاضر در حال جمع کردن کاربرانی برایِ تست نسخه آزمایشی بروزرسانی آینده و عظیم کنسول PS4 با شماره ساخت 5.00 میباشد و مهندسین بخش پلی استیشن سخت در حال کار کردن بر رویِ این بروزرسانی و اضافه کردن ویژگی هایِ جدید به این نسخه هستند، چون گفته میشود این بروزرسانی بزرگترین بروزرسانی تاریخ کنسول پلی استیشن میباشد.

پیش از این سونی بروزرسانی 4.50 را که یکی از بروزرسانی هایِ بسیار مهم و عظیم بود برایِ هر 3 نسخه کنسول PS4 منتشر کرده بود و بعد از آن تنها با بروزرسانی هایِ کوچکی سعی در برطرف سازی مشکلات گزارش شده از سویِ کاربران داشته است، که احتمالاً بروزرسانی 4.73 جزو آخرین آنها میباشد.

این بروزرسانی در حال حاضر در تمام نقاط دنیا در حال انتشار برایِ هر 3 کنسول پلی استیشن 4، پلی استیشن 4 اسلیم و پلی استیشن 4 پرو میباشد. اگر تا کنون این بروزرسانی برایِ کنسول شما در کشور عزیزمان ایران منتشر نشده است، قطعاً تا صبح فردا باید اعلان این بروزرسانی را بر رویِ کنسول خود دریافت کنید.