beauty_t2_ultra_3

اکسپریا T2 Ultra که با نسخه اندروید 4.3 معرفی و وارد بازار شده بود در آخرین به روزرسانی نرم افزاری اندروید 4.4.2 را دریافت کرد. این فبلت 6 اینچی که در ابتدای سال جاری معرفی شده بود در هفته گذشته تاییدیه یک فریمور دیگر را به دست آورد تا کاربران این دستگاه در انتظار دریافت یه نسخه جدید بنشینند.

 

این فریمور با شماره ساخت 19.1.1.C.0.56 برای اکسپریا T2 Ultra Dual مورد تایید قرار گرفت که شماره ساخت آن با نسخه قبل تفاوت دارد. همین سبب شد تا صاحبان این دستگاه امید به ارتقای نرم افزاری فبلت خود داشته باشند.

 

در حالی که بسیاری پیش بینی میکردند این به روزرسانی مربوط به نسخه اندروید 4.4.2 خواهد بود اما امروز اسکرین شاتی از این فبلت منتشر شد که در حال اجرای نسخه اندروید 4.4.3 با فریمور نامبرده بوده است.

 

Xperia-T2-Ultra_19.1.1.C.0.56-315x560

البته این فریمور فعلا برای مدل دو سیم کارته این دستگاه به تایید رسیده اما انتظار میرود به زودی یا حداقل زمان انتشار آن مدل تک سیم کارته اکسپریا T2 Ultra نیز از آن سهیم باشد.

 

با توجه به اخبار منتشره و اینکه سونی قصد دارد تا اکسپریا Z و دیگر مدل های باقیمانده سری Z را به نسخه اندروید 4.4.4 به روز کند، به روزرسانی اکسپریا T2 Ultra به اندروید 4.4.3 شاید به نوعی فرق گذاشتن سونی بین مدل های سری Z با دیگر دستگاه های خود باشد که آنها را به عنوان پرچمداران خود در نسخه های نرم افزاری بالاتر نگه خواهد داشت. انتظار میرود اکسپریا M2 و حتی اکسپریا E1 نیز در صورت دریافت نسخه های بالاتر نرم افزاری، به جای اندروید 4.4.4 نسخه 4.4.3 را دریافت کنند. باید منتظر باشیم و ببینیم سونی در این باره چه تصمیمی خواهد گرفت.

 

Xperiablog