Sony-Xperia-Z4-Disassembly-_1
از سونی خبر میرسد، این شرکت قصد دارد تا به زودی دو گوشی هوشمند جدید از خانواده اکسپریا را معرفی و روانه بازار کند. منابع آلمانی خبر میدهند سونی تصمیم به معرفی دو گوشی هوشمند اندرویدی از خانواده اکسپریا گرفته که هر دو در رده گوشی های گران قیمت بازار قرار خواهند گرفت.

تا به امروز تمامی شایعات حکایت از معرفی نسل بعدی پرچمدار سونی در نمایشگاه IFA برلین که در سپتامبر امسال برگزار میگردد دارد اما شایعات جدید از احتمال معرفی دو گوشی هوشمند تا قبل از این رویداد خبر میدهند. بر اساس شایعات بدست آمده هر دو گوشی در سطح گوشی های گران قیمت بازار قرار خواهند داشت و در ماه آگوست توسط سونی معرفی میشوند. قیمت این دو گوشی در حدود 850 تا 900 برآورد شده است که رقمی بسیار بالا به نظر میرسد.

شاید نکته عجیب نام این دو گوشی باشد که منبع خبر از اکسپریا S60 و اکسپریا S70 به عنوان گوشی های جدید سونی نام برده است. مشخص نیست که این اطلاعات تا چه اندازه به واقعیت نزدیک هستند ولی در صورت صحت این شایعات، ما نمیدانیم که دلیل این نامگذاری دقیقا چه میتواند باشد. آیا سونی تصمیم دارد تا یک سری جدید را به خانواده اکسپریا اضافه کند یا قصد دارد به کل نحوه نام گذاری گوشی های هوشمند خود را تغییر دهد؟ به هر حال این اطلاعات هنوز در حد یک شایعه هستند و تا مشخص شدن حقایق باید منتظر خبرهای بیشتری از سونی و اطراف آن باشیم.

phonearena