smartwatch-3-swr50-androidwear-975fb4abe151baec581c394bf7180466-940
نسل سوم ساعت هوشمند سونی از Android Wear قدرت میگیرد که مهمترین وجه تمایز آن با نسل قبلی ساعت های هوشمند سونی نیز همین است. ساعت هوشمند 3 سونی در حال حاضر اندروید 5.1.1 را اجرا میکند و هنوز سونی برنامه ای برای ارائه نسخه مارشمالو اندروید پوشیدنی برای این ساعت نداده است.

در حالی که هنوز هیچ خبری از آپدیت مارشمالو برای این ساعت نیست اما سونی دفتر راهنمای این ساعت را در وبسایت خود به روزرسانی کرده است. نسخه جدیدی از دفترچه راهنمای ساعت هوشمند 3 در وبسایت سونی موبایل آپلود شده که در آن قابلیت جدیدی به چشم می آید.

Wrist gestures یا به عبارتی حرکات مچ دست در حال حاضر تنها امکان روشن کردن صفحه نمایش را در نسخه فعلی دارد. اما در دفترچه جدید حرکت مچ دست کاربردهای بیشتری خواهد داشت. در دفترچه جدید با حرکات مچ دست میتوانید در صفحات به بالا و پایین اسکرول کنید.

این قابلیت در حال حاضر در ساعت هوشمند 3 سونی وجود ندارد و به نظر میرسد در نسخه آینده به ساعت سونی اضافه خواهد شد. حالا نسخه آینده این ساعت مارشمالو است یا یک به روزرسانی کوچک از اندروید 5.1.1 هنوز معلوم نیست. اما با توجه به اینکه موتورولا ماه گذشته برای ساعت های هوشمند خود به روزرسانی مارشمالو را ارائه کرده به نظر میرسد سونی نیز به زودی این کار را با اسمارت واچ 3 خواهد کرد.

12.03.16 - 1