sony_pictures_entrance_ap
سونی تصمیم خود را درباره عدم پخش فیلم جنجالی مصاحبه تغییر داد و اعلام کرد، این فیلم از فردا در تعدادی از سینماهای آمریکا اکران خواهد شد. پس از هک سرورهای سونی توسط گروهی منتسب به کشور کره شمالی، هکرها تهدید به انتشار اطلاعات محرمانه سونی در صورت اکران این فیلم کرده بودند.

سونی که در این یک ماه از ابتدای حملات تا به امروز خسارتی بالغ بر نیم میلیارد دلار را تحمل کرده حالا به سیم آخر زد و قصد دارد این فیلم را با تمام جنجالهایش به روی پرده های سینما ببرد.

مدیر بخش سرگرمی سونی در مورد انتشار این فیلم گفته است: ما دیگر در این مورد عقب نمیکشیم و به هر قیمتی این فیلم را اکران خواهیم کرد. سونی برای ساخت این فیلم حدود 75 میلیون دلار ضرر دیده است و عدم پخش آن یک خسارت دیگر برای سونی به بار می آورد.

فیلم مصاحبه در مورد رهبر کشور کره شمالی است که در آن توسط دو خبرنگار مورد حمله قرار میگیرد. پس از حمله به سرورهای سونی تمامی نگاه های به سمت کره شمالی بود که این کشور را مسبب اصلی این حملات میدانستند.

اما پس از اعلام اکران این فیلم کاخ سفید و اوباما نیز به این اقدام سونی واکنش نشان دادند و این عمل را تحسین کردند. تنش های بوجود آمده ناشی از این فیلم شاید با اکران آن بیشتر از قبل شود.