sony-logo
در حالی که کمتر از دو هفته تا آغاز کنگره جهانی موبایل موسوم به MWC در شهر بارسلون زمان باقی است، شایعات پیرامون شرکت های معتبر روز به روز بیشتر میشود. سال جاری برای سونی یک سال متفاوت است به طوری که در این فاصله کوتاه تا آغاز این رویداد هنوز خبری از سونی برای حضور در این نمایشگاه شنیده نشده است.

سونی که در سال گذشته اکسپریا Z2 را در همین رویداد به نمایش گذاشته بود، به نظر نمیرسد امسال برنامه ای برای معرفی پرچمدار بعدی خود یعنی اکسپریا Z4 در این رویداد داشته باشد. علاوه بر این سونی اعلام کرده در کنگره جهانی موبایل امسال اقدام به برگزاری کنفرانس مطبوعاتی نیز نخواهد کرد تا شایعات در مورد حضور کم رنگ سونی در کنگره امسال قوت بگیرد.

با این حال تمامی این موارد باعث نمیشود تا از سونی به عنوان یک شرکت همیشه فعال در این نمایشگاه غافل شویم. سونی ساعاتی قبل و در تویتر، با یک جمله کوتاه خطاب به طرفداران خود وعده یک کنگره جهانی موبایل جذاب را میدهد. در این توییت سونی در پاسخ به تمامی گمانه زنی هایی که این روزها در مورد حضور یا عدم حضور این شرکت در کنگره جهانی موبایل به گوش میرسد نوشته است: به شایعات توجه نکنید! منتظر یک کنگره جهانی موبایل هیجان انگیز باشید.

mwc

این توییت به نوعی از طرف سونی یک اعلام حضور محسوب میشود تا اینکه فراموش نکنیم سونی موبایل حتی اگر اکسپریا Z4 را به این نمایشگاه وارد نکند، باز هم میتواند با محصولاتی دیگر خودی نشان دهد. به همین خاطر کنگره جهانی موبایل همانند سال های گذشته برای سونی و طرفدارانش یک رویداد سرنوشت ساز محسوب میشود. رویدادی که از روز 11 اسفند در شهر بارسلون آغاز خواهد شد.