هفته گذشته کمپانی گوگل نسخه جدید سیستم عامل ابزاراهایِ پوشیدنی خود با نام اَندروید ور 2.0 را رسماً معرفی کرد و پس از معرفی، لیست دستگاههایی که این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد نیز متعاقباً اعلام شد، که در بین لیست اعلام شده توسط گوگل متأسفانه نام اسمارت واچ 3 سونی دیده نمیشد.

اما در این بین بسیاری اُمید داشتند که سونی حرکتی انجام دهد و بروزرسانی مذکور را به کاربران ساعت هوشمند نسل 3 خود برساند. تا ساعاتی پیش خبر موثقی از سویِ سونی در تأیید یا رد خبر مذکور وجود نداشت، اما اَکنون این موضوع به تأیید سونی رسیده است. در صفحه توسعه اسمارت واچ 3، سونی تأیید کرد که خبری از نسخه جدید اَندروید ور برایِ نسل سوم ساعت هوشمند این کمپانی نخواهد بود.

بدیهی است که کاربران از این موضوع راضی نیستند و حتی بعد از تصمیم گوگل و سپس سر گذاشتن سونی به این تصمیم بر آن شدند تا اعتراضی را به امضاء برسانند، که تا کنون حدود 1.500 نفر زیر آنرا امضاء کرده اند و در نظر دارند گوگل و سونی را مجبور به انتشار این بروزرسانی برایِ اسمارت واچ 3 کنند. البته کاملا بعید است که این حرکت نتیجه ای در بر داشته باشد. با این حال باید به صورت رسمی کاربران ساعت هوشمند 3 سونی قید اَندروید ور 2.0 را بزنند.

منبع: