phpuol4pj
اکسپریا Z5 در حال حاضر لقب سریعترین گوشی هوشمند دنیا از نظر سرعت فوکوس را در اختیار خود دارد. اکسپریا Z5 با سرعت فوکوس 37 میلی ثانیه ای خود آنقدر با دیگر رقبای خود فاصله دارد که شاید مقایسه سرعت فوکوس آن با گوشی های هوشمند دیگر کاری بیهوده باشد.

سونی برای رقابت با دیگر گوشی های هوشمند نیازی به وارد کردن اکسپریا Z5 به میدان مسابقه ندارد! در پشت سر گوشی های خانواده Z5 یک اسمارت فون میان رده با نام اکسپریا M5 حضور دارد که برای به چالش کشیدن آن با دیگر گوشی های هوشمند کافیست.

اکسپریا M5 نیز همانند اکسپریا Z5 از فوکوس فوق سریع برخوردار است. هر چند که سرعت فوکوس 250 میلی ثانیه ای اکسپریا M5 قابل مقایسه با پرچمدار سونی نیست اما فوکوس هیبریدی این دستگاه رقیب آسانی برای دیگر گوشی های هوشمند بازار به حساب نمی آید.

شاید بهترین راه برای سنجش سرعت فوکوس اکسپریا M5 مقایسه آن با چند گوشی هوشمند برتر بازار باشد. در یک ویدئوی کوتاه سرعت فوکوس این دستگاه با چهار اسمارت فون دیگر مقایسه میشود. در بین این چهار اسمارت فون گلکسی نوت 5 شناخته شده ترین و سر سخت ترین رقیب اکسپریا M5 است. علاوه بر این فبلت گوشی های OnePlus 2، Asus Zenfone Selfie و Lenovo Vibe Shot برای مقابله با اکسپریا M5 به این رقابت دعوت شدند.

نتیجه گیری در خصوص این مقایسه را بعد از تماشای ویدئو بر عهده شما دوستان خواهیم گذاشت. سرعت فوکوس اکسپریا M5 را در مقایسه با این چهار اسمارت فون در نظر بگیرید و سپس تصور کنید اکسپریا Z5 با سرعتی 7 برابر سرعت فوکوس اکسپریا M5 چه عملکردی میتواند از خود نشان دهد؟