KitKat-Android-edition-004
سونی دقایقی قبل خبر انتشار آپدیت کیت کت را برای چهار مدل از خانواده Z اعلام کرد. این خبر بسیاری خوب برای صاحبان اکسپریا Z و هم خانواده های آن بود که از مدت ها قبل در انتظار دریافت آپدیت کیت کت قرار داشتند. اما یک خبر خوش دیگر برای صاحبان 3 مدل دیگر از خانواده اکسپریا این که سونی تاریخ به روزرسانی کیت کت را برای آن ها به طور رسمی تعیین کرد.

سونی زمان دقیق به روزرسانی کیت کت را برای مدل های اکسپریا T2 Ultra، اکسپریا M2 و اکسپریا E1 ماه ژولای برابر با تیر ماه اعلام کرد. بر اساس گفته سونی این مرحله بعد به روزرسانی کیت کت خواهد بود.
kitkat
اما چند روز قبل خبری از یک منبع هندی به بیرون درز کرده بود که سونی قصد دارد به روزرسانی کیت کت را برای اکسپریا SP در ماه آینده منتشر کند. این خبر هر چند که توسط سونی به طور رسمی تایید نشده بود اما ما انتظار داشتیم که این خبر صحت داشته باشد و سونی در مرحله بعد اکسپریا SP را نیز به اندروید 4.4 آپدیت کند. متاسفانه سونی باز هم در اعلام برنامه های رسمی خود هیچ جایی برای اکسپریا SP قرار نداده و در این مرحله نیز خبری از انتشار آپدیت برای اکسپریا SP نداده است. باید منتظر خبرهای تکمیلی در ابن رابطه در روزهای آینده باشیم تا ببینیم آیا اکسپریا SP نیز به عنوان آخرین مدل از سری 2013 سونی آپدیت کیت کت را دریافت میکند یا خیر؟