سونی امروز در کنگره جهانی موبایل 2017 یکی از بهترین نمایش هایِ خود را در طی سالیان اَخیر به تصویر کشید. معرفی 4 گوشی هوشمند پر قدرت، دو گوشی در کلاس میانرده هایِ اقتصادی با قیمت بسیار مناسب و البته بسیار قدرتمند و دو گوشی هوشمند در کلاس پرچمدار، به عنوان جایگزین گوشی هایِ اکسپریا XZ و اکسپریا Z5 Premium به خوبی قدرت سونی را به رُخ سایر رقبا کشید.

امروز قطعاً در تاریخ معرفی گوشی هایِ هوشمند سونی در اذهان تمامی مردم دنیا نقش خواهد بست و تا تکرار چنین اتفاق میمونی، قطعاً تا مدت ها بر سر زبان ها خواهد بود. نظرات مثبتی که از رسانه هایِ مختلف خبری تا کنون درباره گوشی هایِ معرفی شده در مراسم امروز منتشر شده است به خوبی مبین قدرت نمایی سونی در جهان میباشد.

اما شاید برایِ بسیاری از طرفداران برند با شخصیت و با اصالت سونی این سوال پیش بیاید که این 4 گوشی هوشمند تا چه زمانی در میدان نبرد گوشی هایِ هوشمند سرابازان تازه نفس سونی خواهند بود یا به عبارت دیگر سونی چه زمانی دوباره دست به معرفی گوشی هوشمند میزند؟ با اطلاعات بسیار محرمانه ای که دقایقی پیش کسب کردیم، مطلع شدیم که سونی تا نیمه دوم سال 2017 گوشی دیگری معرفی نخواهد کرد.

این بدان معناست که احتمالاً تا مراسم مهم بعدی که IFA 2017 خواهد بود، سونی دست به معرفی گوشی هوشمند جدیدی نخواهد زد و همین 4 گوشی هوشمند در بازار میانرده ها و پرچمداران به رقابت با گوشی سایر برندها خواهند پرداخت. به احتمال قریب به یقین، گوشی بعدی ای که توسط سونی معرفی خواهد شد پرچمدار نیمه دوم سال 2017 سونی در مراسم IFA 2017 خواهد بود.