sony-partnered-champions-league
حتما در جریان هستید که سونی از سال گذشته، با امضای قرارداد همکاری با یوفا، اسپانسر برگزاری چند رویداد ورزشی مهم در اروپا شد. مهمترین رویداد ورزشی که سونی به عنوان اسپانسر آن فعالیت دارد لیگ قهرمانان اروپا است که در آن بیشتر به معرفی پلی استیشن و اسمارت فون های اکسپریا میپردازد.

معمولا سونی در تبلیغات محیطی لیگ قهرمانان اروپا جدیدترین پرچمداران خود را معرفی میکند. سال گذشته اکسپریا Z5 با شروع لیگ قهرمانان اروپا در تبلیغات محیطی این مسابقات ظاهر شد و امسال نیز سونی اکسپریا X را جایگزین اکسپریا Z5 در تبلیغات دور زمین کرد.

لیگ قهرمانان اروپا از امشب با برگزاری 8 مسابقه در مرحله گروهی آغاز شده و سونی نیز همزمان با آغاز این رویداد از جدیدترین پرچمدار خود در تبلیغات دور زمین استفاده کرد. تبلیغ اکسپریا XZ هم اکنون در مسابقاتی که در گروه های مختلف لیگ قهرمانان در حال برگزاری است در دور تا دور زمین به چشم میخورد.
cham
اکسپریا XZ هنوز در هیچ یک از کشورهای دنیا عرضه نشده اما سونی تبلیغات آن را به صورت جدی و گسترده آغاز کرده است. مسابقات لیگ قهرمانان اروپا نیز رویدادی مهم است که سونی میتواند در آن به معرفی اکسپریا XZ به عنوان جدیدترین محصول خود بپردازد.