champions-league-logo
فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا از شب گذشته با برگزاری هشت بازی به طور رسمی آغاز شد. در لیگ قهرمانان اروپا که یکی از مهمترین رویدادهای فوتبالی جهان به شمار میرود 32 تیم از کشورهای مختلف اروپایی با هم به رقابت میپردازند. همانطور که میدانید سونی با امضای یک قرارداد همکاری 3 ساله با یوفا، تا سال 2018 اسپانسر چندین تورنمنت اروپایی از جمله لیگ قهرمانان اروپا است.

سونی که حالا یکی از حامیان یوفا در برگزاری مسابقات اروپایی است اولین بار تبلیغات میدانی خود را در بازی فینال سوپر کاپ اروپا به نمایش گذاشت. در بازی فینال سوپر کاپ اروپا تبلیغات گوشی اکسپریا +Z3 در اطراف زمین دیده میشد.

فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا که از شب گذشته آغاز شد میزبان اولین تبلیغات میدانی گوشی های جدید سونی نیز بود. سونی از همین ابتدای فصل و پیش از عرضه رسمی اکسپریا Z5 تبلیغات گوشی های این خانواده در لیگ قهرمانان اروپا را آغاز کرد. در تمامی بازی های برگزار شده در شب گذشته اکسپریا Z5 در دور زمین به نمایش گذاشته شد.

champions1

champions

قطعا تا پیش از معرفی رسمی پرچمدار بعدی سونی، گوشی اکسپریا Z5 در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا در مقابل چشمان ما ظاهر خواهد شد. با این حساب فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا تا روزهای پایانی خود میزبان تبلیغات اکسپریا Z5 در دور زمین های مسابقات خواهد بود.