سونی موبایل، بروزرسانی جدیدی را برای نرم افزار مخصوص ساعت هوشمند با نام “Watch Faces for Smartwatch 3” منتشر کرده است. زمانی که این نرم افزار برای اولین بار منتشر شده بود تنها شامل 3 واچ فیس با عنوان “Classic، Sony و Watercolor” بود. اما اکنون در آخرین بروزرسانی این نرم افزار با شماره ساخت 2.0.A.0.11، دو واچ فیس جدید با نمایی پویاتر و البته زیبا تر اضافه شده است.

نرم افزار Watch Faces for Smartwatch به خوبی امکان تغییر و سفارشی کردن نشانگر را به شما میدهد. به عنوان مثال شما میتوانید رنگ پس زمینه و نشانگر زمان را به سلیقه خود تغییر دهید. این نرم افزار همچنین دارای یک ویجت است که بوسیله آن میتوایند، تاریخ یا تعداد هفته را انتخاب و به نمایش درآورید.

در آخرین بروزرسانی ای که به آن اشاره کردیم، اکنون 4 ویجت دیگر نیز اضافه شده است که شامل نمایش ساعت جهانی، قطب نما، تقویم و ساعت دیجیتال است. از دیگر تغییرات اصلی این نرم افزار اضافه شدن واچ فیس دیجیتالی است که به کاربر اجازه میدهد تا ساعت را به صورت 12 ساعته AM/PM به نمایش در بیاورد.

اگر شما نیز از ساعت هوشمند سونی، Smartwatch 3 استفاده میکنید در ادامه مطلب میتوانید نسخه جدید این نرم افزار را دریافت کنید و از تغییرات و امکانات جدید در ساعت هوشمندتان لذت ببرید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور