James-Bond-007-LExposition-Xperia-Theme_2_result-640x400
سونی موبایل با راه اندازی موتور پیشرفته تم های اکسپریا از اندروید 4.3، کار ساخت تم های متنوع را به توسعه دهندگان خود واگذار کرد اما خود نیز هر از چند گاهی تم های مختلفی را که بعضاً مناسبتی نیز هستند ساخته و منتشر میکند.

مجموعه فیلم های جیمز باند از جمله فیلم های پرطرفدار است که با حمایت سونی در سال گذشته به روی پرده رفت. سونی در تیزرهای تبلیغاتی این فیلم از اکسپریا Z5 استفاده کرده بود و حالا بعد از گذشت چند ماه یک تم زیبا را با همین موضوع برای گوشی های اکسپریا به انتشار رسانده است.

تم زیبای James Bond 007 از جمله تم های حرفه ای است که تا به امروز برای گوشی های اکسپریا ساخته شده است. شاید یکی از مهمترین وجوه تمایز این تم با تم های دیگری که توسط سونی ساخته میشوند نحوه عرضه آن است که سونی آن را به صورت رایگان در گوگل پلی قرار داده است.

این تم فوق العاده زیبا که با نصب آن تغییرات گسترده ای را در قسمت های مختلف دستگاه از جمله دکمه های ناوبری و حتی کیبورد مشاهده میکنید هم اکنون در پلی استور سایت تخصصی اکسپریا برای شما آماده شده است. اگر علاقه مند به تم های اکسپریا هستید هم اکنون این تم حرفه ای را به صورت رایگان دریافت کنید.

James-Bond-007-LExposition-Xperia-Theme_6_result-640x400

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور