1
در میان خیل انبوه تم هایی که هر روز برای اسمارت فون های اکسپریا ساخته میشوند، ما شاهد این هستیم که گهگاهی سونی نیز خود دست به کار شده و تم هایی زیبا را برای کاربران خود ارائه میکند. این بار نیز سونی اقدام به انتشار یک تم جالب برای گوشی های اکسپریا کرده که البته یک تفاوت ویژه با قبل دارد. در این تم سونی از عکس های برنده جشنواره عکاسی خود استفاده کرده که بسیار جالب توجه است.

این تم با نام SWPA در واقع مخفف کلمه Sony World Photography Awards یا همان جوایز جشنواره جهانی عکسی است. جشنواره عکاسی سونی از اوایل سال جاری آغاز شد و در نهایت چند هفته قبل با اعلام برندگان این مسابقه به پایان رسید.

در این تم زیبا از عکس های دو عکاس که رتبه های برتر را به خود اختصاص داده بودند استفاده شده است. یک عکس مربوط به Janos M Schmidt است که در رتبه دوم این جشنواره قرار گرفته بود و عکس دیگر نیز متعلق به آکو سالمی، رتبه سوم این جشنواره از ایران بود. عکس آقای آکو سالمی در این تم بر روی منوی لاک اسکرین نقش میبندد.

این تم زیبا قابلیت نصب بر روی نسخه های 4.4 کیت کت و 5.0 لالی پاپ را دارد. پیشنهاد ما به شما دانلود و نصب این تم فوق العاده زیباست که میتوانید هم اکنون از پلی استور سایت تخصصی اکسپریا آن را دریافت کنید.

2

3

4