Screenshot (27)
روزشمار معکوس تا کنفرانس مطبوعاتی سونی در کنگره جهانی موبایل 2016 را دیده اید؟ بله، تنها سه روز تا آغاز این رویداد بزرگ زمان باقی مانده است. سونی همانطوری که میدانید امسال در این رویداد با برنامه ای متفاوت نسبت به سال قبل وارد شده و قصد برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی هیجان انگیز را دارد.

سونی در سال گذشته بدون تشریفات دو محصول جدید را در این رویداد معرفی کرده بود. تبلت اکسپریا Z4 به همراه اکسپریا M4 Aqua و تعدادی لوازم جانبی ریز و درشت در کنگره جهانی موبایل 2015 معرفی شدند. حالا و در کنگره جهانی موبایل 2016 که ما آن را با نام MWC 2016 میشناسیم، سونی چه چیزهایی در چنته دارد که برای ما رو میکند؟

سونی در فاصله سه روز تا این رویداد بزرگ اولین تیزر رسمی خود را این بار با طرحی متفاوت منتشر کرده است. تیزر سونی به صورت ویدئویی و مشتمل بر یک معمای بسیار جالب است. در این معما سونی از ما میخواهد یک عدد از 1 تا 10 را انتخاب کنیم. سپس 18 را به آن اضافه کرده و عدد 2 را از آن کم کنیم. بعد عدد 15 را به آن اضافه کرده و عدد اولیه را از آن کم کنیم. در نهایت هم 9 واحد دیگر از عدد بدست آمده کم کنیم تا به جواب این معما برسیم. اگر شما هم در ذهن خود عددی انتخاب کرده باشید به جوابی جز عدد 22 نخواهید رسید. 22 همان عددی است که سونی به ما یادآوری میکند که چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

کنفرانس مطبوعاتی سونی همانطور که پیش از این اطلاع داده بودیم روز 22 فوریه در نمایشگاه MWC بارسلون برگزار میشود. این که سونی برای این رویداد تدارکات زیادی دیده نشان از آن دارد که محصول یا محصولاتی جدید در شاخه موبایل توسط این شرکت به نمایش گذاشته خواهد شد. سیاست حفظ اطلاعات سونی حتی در فاصله چند روزه تا این رویداد بسیار عجیب است. پس ما هم مثل شما خود را برای شگفت زده شدن در این رویداد بزرگ آماده میکنیم. در پایان از شما دعوت میکنیم که این تیزر ویدئویی جالب را از ویدئوسنتر سایت تخصصی اکسپریا تماشا کنید.