sonyemoji-640x307

به نظر میرسد که این روزها از هر چیزی میتوان فیلمی ساخت! شاید به خاطر داشته باشید که سال گذشته خبری منتشر کردیم و در آن اشاره کردیم که سونی مجوز ساخت فیلمی را دریافت کرده است که بر اساس آن قرار است شکلک هایِ دنیایِ اکسپریا را زنده کند. حال امروز خبرهایِ بیشتری از فیلم مذکور به دست ما رسیده است.

اما شاید بسیاری از شما هم مثل ما کنجکاو باشید که مگر میشود درباره شکلک ها هم فیلم ساخت؟! اگر انیمیشن بسیار محبوب و معروف Inside Out که یکی از اُسکاری هایِ امسال بود را دیده باشید، میتوانید تصور کنید که فیلم شکلک ها چیزی شبیه به آن انیمیشن خواهد شد؛ البته با شباهت ها و تفاوت هایی در فیلمنامه و شخصیت پردازی. مدیر ارشد بخش انیمیشن سونی پیکچرز، آقایِ Kristine Belson میگوید:

در داخل گوشی اکسپریایِ شما یک دنیایِ بسیار خاص و اسرار آمیز وجود دارد، که از طریق نرم افزار پیام رسان اکسپریا و با بالا آوردن کیبورد اکسپریا وارد وادی شکلک ها میشویم؛ جایی که شکلک هایِ کوشا، در آن زندگی و کار میکنند.

البته سونی اشاره میکند که در نظر دارد از محیط تمامی سیستم عامل ها و نرم افزارهایِ پیام رسان تمام شرکت ها برایِ این داستان سرایی استفاده کند و شکلک هایِ این داستان تنها محدود به شکلک هایِ اکسپریا نمیشوند. همچنین قرار است از شرکت هایِ معروف در زمینه سرگرمی که شرکایِ تجاری سونی هستند ( مانند Spotify ) به صورت انحصاری نیز بهره گرفته شود.

در این بین زمزمه هایی به گوش میرسد که فیسبوک نیز با توسعه چند طرح مفهومی سعی دارد به سونی پیکچرز در این راه کمک برساند، اما هنوز هیچ چیز به صورت رسمی تأیید نشده است. بسیاری بر این عقیده هستند که شاید ایده ساخت فیلمی بر اساس شکلک ها ایده جالبی نباشد، اما مثل همیشه اعتقاد داریم که سونی کار خود را به خوبی انجام میدهد و نتیجه حتماً مطلوب خواهد بود.

منبع: