intro
جشنواره اختصاصی انجمن صوتی و تصویری Eisa مثل هر سال برگزار شد و پس از یک دوره فشرده، برندگان در شاخه های مختلف مشخص شدند. سونی سال گذشته در این جشنواره 6 جایزه در بخش های مختلف بدست آورده بود که امسال نیز درخشش سونی ادامه داشت و این کمپانی اصیل ژاپنی در 5 شاخه مختلف جوایزی را به نام خود ثبت کرد.

Eisa جشنواره ای است که در زمینه محصولات صوتی و تصویری فعالیت میکند و یکی از برترین جشنواره های سالانه در اروپا محسوب میشود. بیشترین موفقیت سونی در جشنواره امسال معطوف به دوربین های عکاسی بود که در چند شاخه موفق به کسب جایزه بهترین ها شد.

در بخش دوربین عکاسی، جایزه بهترین دوربین عکاسی و فیلمبرداری 2016 اروپا به دوربین Sony α7S II تعلق گرفته است. همچنین جایزه بهترین دوربین حرفه ای کامپکت نیز به دست Sony Cyber-shot RX1R II رسیده است. در بخش دوربین های کامپکت نیز جایزه پیشرفته ترین دوربین کامپکت به مدل Sony α6300 رسیده و جایزه پیشرفته ترین لنز کامپکت را نیز Sony FE 85mm F1.4 GM بدست آورده است.

همچنین در بخش پخش کننده های خودرو نیز جایزه برترین HD PLAYER درون خودرویی سال را RSX-GS9 از سونی بدست آورده است. در مجموع سونی 5 جایزه را در جشنواره امسال بدست آورده در حالی که سونی سال گذشته نیز با حضور در این جشنواره جوایز متنوعی را در بخش های تلویزیون، تلفن همراه، دوربین و دستگاه های صوتی کسب کرده بود.

Screenshot (50)

منبع: