Untitled

پس از جشنواره IF Design 2016 که سونی موفق به کسب 15 جایزه در بخش های مختلف شد یک بار دیگر و در جشنواره ای دیگر سونی قدرت طراحی خود را به اثبات رساند. جشنواره Red Dot سال 2016 که یکی از معتبرترین جشنواره های طراحی در سال به حساب می آید با کسب 18 جایزه مختلف از سونی به کار خود خاتمه داد.

حشنواره های سالانه فرصت خوبی است تا سونی با محصولات جدید خود حاصل زحمات تیم طراحان خود را ببیند. بخش موبایل سونی نیز در جشنواره امسال حضوری فعال داشته و موفق شده تا جوایز مختلفی را بدست بیاورد.

سونی در جشنواره Red Dot امسال در دو بخش موفق به کسب جایزه بهترین بهترین ها شد. اسپیکر چراغ دار مدل LSPX-S1 سونی یکی از دو محصولی بود که موفق شد تا جایزه بهترین بهترین ها را در بخش خود به دست بیاورد.
rdd_2016_LSPX-S1
و اما دومین محصولی که جایزه بهترین بهترین ها را به نام خود ثبت کرد چیزی نبود جز دوربین دیجیتال DSC-RX1RM2 سونی که در بخش خود تمامی رقبای خود را شکست داد. سونی سال گذشته نیز دو جایزه بهترین بهترین ها را بدست آورده بود و همچنین در سال های قبل از آن نیز سابقه دریافت جایزه بهترین بهترین ها را در بخش های مختلف داشت.
rdd_2016_RX1RM2

اما علاوه بر دو جایزه بهترین بهترین ها، سونی 16 جایزه دیگر را از این جشنواره بدست آورد که چهار مورد از آنها مربوط به گوشی های هوشمند اکسپریا میشود. اکسپریا Z5 Premium، اکسپریا Z5، اکسپریا C5 Ultra و اکسپریا M4 Aqua چهار گوشی هوشمندی است که جایزه سالانه Red Dot را بدست آوردند. دیگر محصولاتی که این جایزه را بدست آوردند را میتوانید در زیر مشاهده کنید.

4K Ultra HD TV BRAVIA: X93D Series
Portable Ultra Short Throw Projector: LSPX-P1
LED Bulb Speaker: LSPX-100E26J
High-Resolution Audio Headphones: h.ear on
High-resolution Audio Headphones: XBA-300
Compact Audio System CAS-1
Smartphone: Xperia Z5 Premium
Smartphone: Xperia Z5
Smartphone: Xperia M4 Aqua
Smartphone: Xperia C5 Ultra
Bluetooth® Speaker BSP10
Stereo Bluetooth® Headset SBH70
Smart Sports Device & App: Smart B-Trainer
Skin Analysis System: BeautyExplorer
XDCAM Memory Camcorder: PXW-FS7
Spectral Cell Analyzer: SA3800