حدود 1 هفته با آغاز کنفرانس سونی در نمایشگاه CES 2017 فاصله داریم، رویدادی که معمولاً سونی در آن از لوازم جانبی هایِ زیادی پرده برمیدارد. در این بین، واکمن هایِ سونی همیشه یکی از شرکت کنندگان اصلی نمایشگاه CES در سال هایِ اَخیر بوده اند و گویا این روند امسال نیز ادامه خواهد یافت.

آخرین واکمن ورزشی از سری WS را سونی سال گذشته و در خلال کنفرانس CES 2016 معرفی کرده بود، که اعلام کردیم برایِ اولین بار در بین تمام محصولات مقاوم در برابر آب سونی، این محصول مقاوم در برابر نفوذ آب شور ( یا در واقع همان آب دریا ) میباشد و از این رو برایِ ورزشکاران و کسانی که معمولاً برایِ شنا دریا را انتخاب میکنند همراه مناسبی خواهد بود.

امروز اطلاعاتی از واکمن WS620 به بیرون درز پیدا کرده است، که به نظر میرسد ادامه دهنده راه واکمن محبوب WS610 سونی باشد. این واکمن که از مجرایِ FCC عبور کرده است، احتمالاً برایِ معرفی در نمایشگاه هفته آینده سونی آماده میشود و در این مراسم از آن پرده برداری خواهد شد.

به نظر میرسد این محصول یا در رنگ هایِ واکمن WS610 ( رنگ هایِ مشکی، بژ، آبی و سبز لیمویی ) یا در درنگ هایِ واکمن میان رده، ارزان قیمت و تقریباً مشابه از لحاظ ظاهری WS410 با خانواده WS600 ( رنگ هایِ قرمز، صورتی، زرد، سبز و مشکی ) در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

این واکمن گفته میشود در دو مدل 4 گیگابایتی ( مدل WS623 ) و 16 گیگابایتی ( مدل WS625 ) به همراه ریموت اختصاصی عرضه خواهد شد و هنوز هیچ اطلاعاتی از قیمت آن در دسترس نیست؛ اما پیش بینی میشود از لحاظ قیمتی این محصول قیمتی همچون نسل قبل خود ( واکمن WS610 ) داشته باشد.

منبع: