sony-tv-3
ظاهرا سونی تصمیم گرفته است یکبار دیگر جایگاه برتر خود را در دنیای تکنولوژی به دست آورَد.همانطور که میدانید پس از شکست پروژه Goole TV توسط گوگل،این شرکت پلتفرم Android TV را نخستین بار در گوگل I/O برای حضار معرفی کرد و ویژگی‌های هیجان انگیزی چون وجود سیستم کنترل صوتی، بازی و قابلیت‌های استریم متنوع آن، نگاه‌ها را به سمت یک آینده جدید برای تلویزیون‌های هوشمند سوق داد.اندروید تی وی به کاربران اجازه استریم ویدیوهای آنلاین چون یوتیوب، نت فلیکس و سیستم‌های استریم موسیقی چون آی هارت رادیو، تیون‌این و همچنین اجرای تعدادی از اپلیکیشن ها را می‌دهد.

گزارش ها،حاکی از این است که سونی در حال کار بر روی ساخت و تولید Android TV است تا به زودی و در اوایل سال 2015 به طور رسمی آن را وارد بازار تلویزیون های هوشمند کند. با توجه به گزارش منابع داخلی سونی، این شرکت در حال تست Android TV است و تولید انبوه آن را از ماه ژانویه آغاز خواهد کرد.

android-tv_001

با توجه به نام این محصول،مشخص است که انواع مختلف از نرم افزارهای اندروید موجود در گوگل پلی، بر روی این تلویزیون نصب خواهد شد.جالب این که دسترسی بیشتری نسبت به محصولات سونی(به طور خاص پلی استیشن) نیز از این طریق میسر خواهد شد.مخصوصا این که پلی استیشن اکنون از سیستم فضای ذخیره داده ابری استفاده میکند،بنابراین به طور مستقیم با بازی های گوگل نیز در ارتباط خواهید بود.

sony-internet-tv-remote

نکته جذاب تر این که با ویژگی های دیگری نظیر تکنولوژی NFC، شما میتوانید فایل های موجود در دستگاه اندرویدتان را به تلویزیون و بالعکس منتقل کنید.شما حتی قادر خواهید بود از طریق دسته پلی استیشن نیز کنترل سیستم را به عهده بگیرید!

اگر با خواندن این مطلب و ارایۀ این محصول جدید توسط سونی هیجان زده شده اید،قطعا اولین چیزی که در ذهنتان خطور کرده قیمت آن است! باید بگوییم که با توجه به گزارشات منابع در دسترس، تی وی اندرویدهای سونی، در ابتدای عرضه با سایز 43 اینچ و قیمت 700 دلار استارت میخورند،اما با ارتقای ویژگی ها و یا حتی افزایش سایز این تلویزیون ها قیمت آن به 4000 دلار نیز خواهد رسید.نظر شما در مورد تلویزیون های هوشمند جدید سونی با سیستم عامل اندروید چیست؟!