2015-65X900C_Bty_Hero-screenfill-4K
با وجود تمامی شایعاتی که این روزها پیرامون مشکلات مالی سونی و احتمال واگذاری بخش تلویزیون های هوشمند این شرکت به گوش میرسد اما سونی لحظه به لحظه قدرت خود را در این بخش بیشتر به رخ دیگران میکشاند. بدون شک رویداد CES 2015 امسال برای سونی تحت تاثیر معرفی تلویزیون های فوق باریک این شرکت قرار داشت. تلویزیون های سری X900 که با قطر 4.7 میلی متری، عنوان باریکترین تلویزیون های جهان را به نام خود اختصاص دادند.

تلویزیون های فوق باریک جدید سونی که از رزولیشن 4K نیز برخوردار بوده با بهره گیری از سیستم عامل اندروید، شانس زیادی برای موفقیت در بازار دارند. سونی حالا و پس از گذشت 1 ماه از معرفی این محصولات، دست به انتشار یک ویدئوی تبلیغاتی کوتاه زده تا زنگ خطر را برای رقبای خود به صدا در بیاورد.

ویدئوی تبلیغاتی سونی از تلویزیون X900C و X910C نشان میدهد سونی خود را برای ورود این تلویزیون هوشمند فوق باریک به بازار آماده کرده است. شاید نقشی را که تلویزیون X900C برای سونی ایفا میکند همان نقشی باشد که اکسپریا Z4 برای بخش موبایل بازی خواهد کرد. هر دو برگ برنده سونی برای رهایی از مشکلات مالی هستند که سونی آنها را در سال 2015 آماده کرده است.

این ویدئوی تبلیغاتی 30 ثانیه هم اکنون در ویدئوسنتر سایت تخصصی اکسپریا و از لینک زیر قابل دریافت است. تماشای این ویدئویی کوتاه و زیبا خالی از لطف نیست. از شما دعوت میکنیم این ویدئوی تبلیغاتی کوتاه را تماشا کنید.

 

X900c

اولین ویدئوی تبلیغاتی از تلویزیون فوق باریک X900C سونی