ماجرای تلفن های هوشمند انعطاف پذیر، این روزها به عنوان یک شایعه در حوالی اکثر برندها شنیده میشود. البته این شایعات در حال تبدیل شدن به واقعیت هستند و به زودی و شاید از اوایل سال 2019 آنها را به صورت گسترده در بازار مشاهده کنیم. با این حال از سونی تا امروز خبر خاصی در مورد گوشی های منعطف شنیده نشده بود تا اینکه امروز یک خبر بسیار جالب از سونی منتشر شد که طرفداران آن را شگفت زده کرد.

سونی مثل همیشه نشان داد تا با دست پر وارد بازی میشود. امروز حق اختراع یک گوشی منعطف از سونی منتشر شد که البته با آنچه که تا امروز از برندهای دیگر دیده بودیم تفاوت دارد. تلفن همراه منعطف سونی دو صفحه نمایش خواهد داشت که در کنار یکدیگر قرار میگیرد. اما نقطه عطف این محصول، صفحه نمایش شفاف آن خواهد بود که در صورت عملی شدن یک ایده ناب از سونی را نشان خواهد داد.

البته این مورد تنها در حد یک ثبت اختراع بوده و مشخص نیست که چه زمانی به وقوع خواهد پیوست. اما وقتی صحبت از ثبت اختراع میکنیم، قطعاً سونی راه های عملی شدن آن را هم در نظر گرفته و نمیتوان تنها به عنوان یک شایعه به آن نگاه کرد. سونی سال ها قبل در زمان همکاری با اریکسون یک گوشی با صفحه نمایش شفاف به نام اکسپریا Pureness را معرفی کرده بود. حال برای این محصول باید ببینیم سونی چه زمانی و به چه صورتی، آن را عملی خواهد کرد.

منبع: