06_Xperia_Z3_-_Copper_Side
سونی در اکسپریا +Z3 بسیاری از سنت های قدیمی خود را که در اعضای خانواده Z به طور مکرر از آن استفاده میکرد کنار گذاشت. استفاده از پورت USB بدون درپوش برای اولین بار در یک گوشی هوشمند خانواده Z در اکسپریا +Z3 مورد استفاده قرار گرفت. در کنار این به نظر میرسد سونی یک تغییر دیگر در اکسپریا +Z3 به نسبت مدلهای قدیمی خانواده Z ایجاد کرده است.

سونی معمولا در تمامی گوشی های هوشمند خانواده Z از یک محافظ صفحه نمایش ثابت استفاده میکند. محافظی که به سختی از صفحه نمایش دستگاه قابل جداسازی است و با جداسازی آن نیز که به دشواری صورت میگیرد لوگوی سونی از روی دستگاه محو میشود. اما در اکسپریا +Z3 به نظر میرسد که سونی سنت شکنی کرده و ار محافظ صفحه نمایش ثابت استفاده نکرده است.

البته سونی در این دستگاه به طور پیش فرض یک محافظه صفحه نمایش را بر روی دستگاه قرار داده اما این محافظ همانند محافظ صفحه نمایش های معمولی قابل جداسازی است. مهم ترین نکته در این مورد عدم حک شدن لوگوی سونی بر روی این محافظ است که با جداسازی آن لوگوی سونی همچنان بر روی دستگاه باقی میماند.

در یک ویدئوی کوتاه در ادامه مشاهده میکنید جداسازی محافظ از صفحه نمایش دستگاه به راحتی نشان داده میشود. صفحه نمایش سونی بدون این محافظ نیز ضد خش است اما پیشنهاد میشود که کاربران از محافظ بر روی صفحه نمایش خود استفاده کنند.

۱

جداسازی صفحه نمایش اصلی در اکسپریا +Z3