Sony_Make Believe
به نظر می رسد که شرکت سونی و کازو هیرایی برنامه های خوبی برای فصل تعطیلات آینده در نظر گرفته اند. وبسایت فون آرنا خبر می دهد که این شرکت در نظر دارد با استفاده از تکنولوژی Cyber-shot و Walkman خود، محصولات یا اسمارت فون هایی اندرویدی عرضه نماید. اطلاعات زیر هنوز توسط این شرکت رسما تایید نشده است، ولی ویژگی های این دستگاهها قابل توجه است.

به غیر از اسمارت فون های اکسپریا A و UL و فبلت این شرکت که در تابستان معرفی می شوند، این شرکت قرار است پرچمدارهای جدیدی دیگری در سه ماهه سوم سال هم داشته باشد:

یک سایبرشات ۵ اینچی اکسپریا که مجهز به بهترین دوربینی است که تا آن لحظه در یک اسمارت فون مورد استفاده قرار گرفته است. سایز سنسور تقریبا برابر با pureview 808 و لنز carl zeiss آن می باشد. سایر مشخصات نیز اعلام شده که از جمله بهترین سخت افزارهای روز خواهند بود.

محصول سوم یک رقیب مستقیم برای آیفون است که تقریبا سایز و فرمی همانند آیفون دارد. ویژگی های آن شبیه به اکسپریا سایبرشات خواهد بود.

یک واکمن اکسپریا ۵ اینچی که دارای یک چیپ آمپلی فایر یکپارچه است. سایر ویژگی های یک واکمن جدید به همراه مشخصات سخت افزاری بالا نیز از جمله ویژگی های آن می باشد.

به نظر محصولات جالبی می رسند مخصوصا اینکه در صورت صحت این خبر ما شاهد یک اسمارت فون اندرویدی خواهیم بود که از یک دوربین پیشرفته و عالی استفاده خواهد کرد. همانطور که عنوان شد این محصولات برای نیمه دوم سال جاری در نظر گرفته شده اند. منتظر خبرهای بیشتر در این زمینه باشید.
phonearena
به نقل از pcwar