hirai-640x332
اگر در روزهای قبل با سایت تخصصی اکسپریا همراه بوده باشید، در خبری خواندیم که سونی، ممکن است در آینده ای نزدیک دست به تولید پردازنده اختصاصی برای گوشی های خود بزند. این خبر توسط منابع معتبر و رسمی در شرق آسیا مخابره شد و در روزهای گذشته نیز به شدت مورد توجه رسانه های مختلف قرار گرفت.

امروز گزارش هایی از دفتر سونی در توکیو منتشر شد که در آن کازو هیرای، مدیر عامل سونی در خصوص شایعات منتشر شده در روزهای قبل واکنش هایی را نشان داد. او از استراتژی های جدید و متفاوت سونی موبایل در آینده خبر میدهد اما تاکید میکند که این شرکت فعلا برنامه ای برای تولید پردازنده اختصاصی برای گوشی های اکسپریا ندارد.

همچنین از دفتر مرکزی سونی نیز گزارش میرسد که سونی یک بار دیگر تاکید میکند در استراتژی های این شرکت خروج از بخش موبایل به هیچ وجه پیش بینی نشده است و این شرکت تصمیمی برای فروش بخش موبایل ندارد.

خبر دوم مبنی بر عدم فروش بخش موبایل خبری امیدوار کننده است اما تکذیبیه اول در خصوص تولید پردازنده اختصاصی شیرینی خبر دیگر را کمی از بین میبرد. البته سونی بارها نشان داده، شرکتی است که سعی دارد تا برگ های برنده خود را تماما رو نکند و استراتژی های خود را به طور کامل بر ملا نخواهد کرد. به هر حال در آینده ای نزدیک خبرهای بیشتری از سونی در این خصوص منتشر خواهد شد که زمان تنها چیزی است که آنها را مشخص میکند.

منبع: